Rate this post

تزیین اتاق نوزاد از دوست داشتنی ترین کارهاست. معمولا شروع تزیین و ایجاد دکوراسیون جدید از دیوار اتاق نوزاد دلبندتان شروع می شود.

برای همه ما به همان مقدار که زیبایی و شکیل بودن اتاق نوزاد اهمیت دارد بحث  بودجه در نظر گرفته شده برای این کار هم حائز اهمیت است.

به همین خاطر کاغذ دیواری یکی از گزینه های پر طرفدار  محسوب می شود که این روز ها با توجه به تنوع  مدل های جدید کاغذ دیواری اتاق نوزاد این کار علاوه بر لذت بخش بودن ، ساده تر نیز شده است.

با انتخاب درست طرح کاغذ دیواری اتاق نوزاد بنا به فراخور اتاق کودکتان، میتوانید حس شادمانه و جذابی را برای او فراهم آورید و همچنین به رشد استعداد و خلاقیت او کمک شایانینمایید.

دقت درانتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری چنین محیطی باعث می شود شما بتوانید به فضاهای کوچک انرژی و جذابیت بیشتری بدهید و لذت حضور در چنین اتاقی را برای خود و فرزندتان دو چندان نمایید.

کاغذدیواری اتاق نوزاد

انتخاب طرح کاغذ دیواری اتاق نوزاد

یکی از ایده ها انتخاب ۲ طرح کاغذ دیواری متفاوت در روی ۲ دیوار است. این کار باعث ایجاد فضای مفرح و جذابی می شود که در حقیقت بُعد تازه ای به دکوراسیون اتاق نوزاد میدهد. البته به این موضوع دقت کنید که این ۲ طرح متفاوت از نظر هارمونی رنگ و اندازه طرح ها با هم هماهنگ باشند  تا آرامش محیط را سلب نکنند.

ایده دیگر استفاده از طرح های راه راه  (عمودی یا افقی) می باشدبه کار بردن این نوع طرح ها در فضاهای کوچک باعث ایجاد نظم و ارامش می شود و برای استفاده در سالهای نوجوانی هم مناسب خواهد بود.

جنس کاغذ دیواری اتاق کودک

جنس کاغذ دیواری کودک باید دارای این  ویژگی ها باشد:

_ ایجاد آلرژی و حساسیت نکند که بهترین پیشنهاد کاغذ دیواری های نانوون می باشد.

— قابل شستشو و دستمال کشی باشد تا در صورت ایجاد خط و خش توسط کودکان بتوان به راحتی آثار نقاشی و لک های ایجاد شده را برطرف کرد.

گردآوری و تنظیم: مریم احمدزاده

 

کاغذ دیواری اتاق نوزاد

کاغذ دیواری اتاق نوزاد

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین