Rate this post

کاغذدیواری گلدار

پرقدرت، ملایم، شادمانه یا ظریف، کاغذ دیواری گلدار می‌تواند هر یک یا تمام اینها باشد.
گل‌ها و طبیعت همواره برای هنرمندان و به ویژه طراحان دکوراسیون داخلی منبع الهام بوده‌اند. طراحان کاغذ دیواری های گلدار شاید بیش از دیگر طراحان دکوراسیون داخلی با نظر به چگونگی ترکیب رنگی گل‌های مختلف در نقاط مختلف جهان کوشیده‌اند هر یک گوشه‌ای از طبیعت مسحورکنندۀ هزاررنگ را به تصویر بکشند. به همین سبب کاغذدیواری گلدار در هر اتاق حال و هوای خاصی می‌آفریند و برای انعکاس احساسات در دکوراسیون داخلی به کار می‌رود.
با این همه شاید آنچه بیشتر سبب رواج کاغذ دیواری با طرح گل  شده، این است که این کاغذ دیواری همیشه روی مد بوده و به سبب اتصال با زیبایی‌های بی‌انتهای طبیعت، همواره با رنگی و طرحی تازه پاسخگوی نیاز کسانی است که به دنبال یک دکوراسیون داخلی منحصر به فرد هستند. کاغذ دیواری گلدار این امکان را می‌دهد که آن روی بانشاط و رمانتیک خود را نشان دهیم و نزدیکی به طبیعت و خیال‌پردازی سبک‌بالانه را تداعی می‌کند.

 

کاغذ دیواری گلدار رزماری کد PM17154

کاغذ دیواری گلدار رزماری کد PM17154

چه به دنبال طرح‌های مدرن کاغذدیواری گلدار باشید و چه طراحی کلاسیک را بپسندید، می‌توانید کاغذ دیواری ایده‌آل خود را در فروشگاه اینترنتی ۳خط پیدا کنید.
در بخش کاغذ دیواری گلدار فروشگاه اینترنتی ۳خط با مجموعۀ بسیار متنوعی از کاغذ دیواری گلدار در رنگ‌ها و ترکیب‌های گوناگون از گل‌های مختلف طبیعی و انتزاعی مواجه می‌شوید: برخی روشن و شاد و برخی دیگر آبرنگی و رؤیاگون که همه نشانگر گنجینه‌های غنی طبیعت هستند.

کاربرد کاغذ دیواری گلدار

در انتخاب طرح و رنگ کاغذ های  گلدار باید به خواست و انتظار خود توجه داشته باشید. زیرا  این نوع کاغذ دیواری بسته به طرح و رنگ می‌تواند تازگی، تحرک و شکوه به اتاق بخشد یا یک گوشۀ دنج و آرام خلق کند و یا جلوه‌ای لوکس به خانه دهد. از این رو کاغذ دیواری گلدار را می‌توان در محیط‌های مختلف اداری، فروشگاهی و خانگی به کار برد اما عموم افراد کاغذدیواری گلدار را بیش از همه برای استفاده در پذیرایی و اتاق خواب انتخاب می‌کنند.
کاغذ دیواری گلدار را به تنهایی یا در ترکیب با کاغذ دیواری ساده به کار می‌برند. بیشتر طراحان دکوراسیون داخلی تأکید دارند کاغذ دیواری گلدار با طرح درشت در ترکیب با کاغذ دیواری ساده به کار رود. در آلبوم‌های فروشگاه اینترنتی ۳خط، اغلب یک کاغذ دیواری با طرح ساده یا راه‌راه برای ترکیب با کاغذدیواری گلدار پیشنهاد می‌شود.
برای مشاهدۀ نمونه‌های کاغذدیواری گلدار، در صفحۀ اصلی فروشگاه اینترنتی ۳خط، به بخش کاغذ دیواری و سپس بخش طرح و مدل بروید و از بین گزینه‌ها، کاغذ دیواری گلدار را انتخاب کنید.
من، همیار خریداران ۳خط، در کنار شما هستم.

گرد آوری و تنظیم: نجمه رمضانی

کاغذ دیواری گلدار گوبلین کد 81816

کاغذ دیواری گلدار گوبلین کد ۸۱۸۱۶

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین