کاغذ دیواری های شطرنجی یا کاغذ دیواری طرح مربع مربعی

کاغذ دیواری های شطرنجی یا کاغذ دیواری طرح مربع مربعی
Rate this post

کاغذ دیواری های شطرنجی یا کاغذ دیواری طرح مربع مربعی یکی دیگر از طرح های جا افتاده در چیدمان امروزی است. مثل دیگر طرح های کاغذ دیواری کاغذ دیواری های دارنده اشکال چهار خونه و مربعی نیز تنوع در رنگ دارند و نیز تنوع در سایز اشکال . کاغذ دیواری های شطرنجی و مربعی صرفا در سبک امروزی استفاده میشوند. بسته به رنگ آن گهگاه در داخل قاب قرار می گیرند و نورپردازی می‌شوند. چهارخانه های ریز برای دیوارهای پذیرایی و یا دیوارهای اداری استفاده میشوند . کاغذ دیواریهای طرح درشت بصورت رنگی و یکی درمیان رنگ سفید و همرنگ دیگر از سایر رایجتر می باشند .

کاربرد کاغذ دیواری طرح شطرنجی چیست؟

این مدل از کاغذ دیواری در عین سادگی دارنده تنوع رنگ و دسته های مربعی ریز و درشت میباشد که به اسانی کلیه نیاز ها و سلایق شمارا برآورده خواهد نمود.

نمی‌توان اذعان کرد که‌این کاغذ های دیواری برای چه جاهایی مورد استفاده خواهد بود. به دلیل آن که حالت ها و مدل های آن برای انواع مکان ها از جمله اداره ها و مکان های همگانی , بسیار مطلوب بوده و اثرات مستقیمی را بر بزرگ یا کوچک نمایش دادن فضای محیط را دارد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود کاغذ های دیواری با طرح شطرنجی بسیار پرکاربرد باشد این است که به جای به کار گیری از طرح های زننده و خیره کننده و پیچیده می توان از نوع های معمولی و در عین حال شیک و امروزی این دسته کاغذ دیواری به کار گرفت و متناسب با دکورا سیون محیط خویش به آسانی تطبیق بدهید.

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید کاغذ دیواری های شطرنجی یا کاغذ دیواری طرح مربع مربعی با ما در تماس باشید.

منبع: کاغذ دیواری سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین