کاغذ دیواری نواری

OUBODESIGN-IMAGINE2-SR696008s
Rate this post

بیشتر کاغذ دیواری های موجود در بازار ابعادی شبیه به هم دارند. در واقع کاغذها به صورت رول های ده متری به عرض ۵۳ سانتی متر هستند. و برای دیوارهایی که حدود سه متر یا کمتر ارتفاع دارند با توجه به تنظیم گل به سه بخش تقسیم میشوند. که در مجموع یک متر و پنجاه و نه سانتی متر از طول دیوار را میپوشانند. البته کاغذهایی به عرض ۷۰ سانتی متر و یک متر نیز کم نیستند. که دیوارهای سه متری را به عرض دو متر و ده سانتی متر و سه متر می پوشانند. استثنائاتی نیزدر رابطه با ابعاد کاغذ دیواری ها وجود دارد که این ابعاد در محاسبه تعداد رول مورد نیاز بسیار حائز اهمیت است.

در حال حاضر کاغذ دیواری های دیگری نیز به صورت نواری عرضه میشوند که به کاغذ دیواری نواری معروف هستند. این کاغذ ها برای پوشاندن سرتاسری دیوار به کار نمیروند و در واقع به شکل یک نوار بلند دورتا دور بالا یا پایین دیوار به صورت افقی نصب میشوند. البته از کاغذ دیواری نواری علاوه بر بالا و پایین دیوار برای جدا کردن دو قسمت بالا و پایین دیوار نیز میتوان استفاده کرد.

hummingbirds-wallpaper

در رابطه با کاغذ دیواری نواری برای اندازه گیری ابعاد دیوار تنها نیاز هست طول دیوارها اندازه گیری شود به طور مثال کاغذهای نواری به عرض ۵۳ سانتی متر و طول ۱۰ متر مربع که در سایت طراحی دکوراسیون سه خط عرضه میشوند دیواری به طول ۱۰ متر را به صورت یک نوار ۵۳ سانتی متری میپوشاند و تا زمانی که یک دیوار کامل نشده یا رول کاغذ به اتمام نرسیده باشد نیاز به برش و کنار هم قرار دادن و تنظیم کاغذها وجود ندارد.

کاغذ دیواری نواری از قدمت بالایی برخوردار نیست و قطعا نسبت به انواع کاغذ دیواری های دیگر از تنوع کمتری برخوردار است. ولی در میان این کاغذ دیواری های نواری نیز طرح های کودک طرفداران بیشتری دارد و از تنوع بالاتری نسبت به سایر کاغذ دیواری های نواری برخوردار هستند.

گردآوری و تنظیم: مهرسا میرزایی– فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

 

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین