کاربرد کاغذ دیواری سه بعدی
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

امروزه با گذشت زمان سرعت پیشرفت تکنولوژی به شدت افزایش یافته است. این پیشرفت در عرصه ی تولید کاغذ دیواری ها نیز مشهود می باشد. انواع طرح های مختلف کاغذدیواری با جنس ها و رنگ های متنوع تولید شده اند و در حال حاضر نوبت تولید و چاپ کاغذ دیواری سه بعدی می باشد.
در واقع طراحان کاغذ دیواری سه بعدی  به وسیله ی ایجاد سایه روشن های خاص در طرح ها و تصاویر ایجاد عمق مینمایند.

لازم به ذکر است برخلاف عقیده بعضی افراد سه بعدی یا ساده بودن کاغذ دیواری ها هیچ ارتباطی به جنس کاغذدیواری ها ندارد و درواقع امکان تولید کاغذ دیواری سه بعدی با جنس وینیلی و نان وون که هردو کیفیت بالایی دارند وجود دارد.کاغذ دیواری سه بعدی

در حال حاضر برای مدرن سازی محیط مورد نظر یکی از ساده ترین راهکارها که زمان و هزینه ی بالایی ندارد استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی می باشد.

در زمان انتخاب کاغذ دیواری بهتر است به چند نکته توجه فرمایید:
درصورت تمایل به انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی توجه داشته باشید یکی از بهترین انتخاب ها استفاده از این نوع کاغذ برای دیوار شاخص یا قسمتی از منزل که مایل هستید فضای منحصربه فردی داشته باشد مانند قسمتی که به عنوان کتابخانه یا پشت تی وی انتخاب شده است می باشد.

از چند طرح سه بعدی در دیوارهای مجاور به صورت گسترده استفاده نکنید زیرا باعث ایجاد شلوغی و ناهماهنگی در محیط میشود که این موضوع خود تاثیر بسزایی در کاهش آرامش محیط میشود.

زمان انتخاب طرح مورد نظر به کلاسیک یا مدرن بودن لوازم منزل دقت بفرمایید تا هماهنگی بین کاغذ دیواری و محیط باعث جلوه ی دکوراسیون منزل یا محیط کارتان بشود.

و در صورت تمایل برای بررسی کاغذهای سه بعدی و دریافت مشاوره میتوانید از مشاوره آنلاین فروشگاه طراحی دکوراسیون داخلی سه خط راهنمایی بگیرید.

گردآوری و تنظیم: مهرسا میرزایی– فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

 

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.(کاغذ دیواری سه خط)

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین