دسته بندی کاغذ دیواری بر اساس آلبوم

دسته بندی کاغذ دیواری بر اساس فیلتر انتخابی

کاغذ دیواری مورد نظرتان را جستجو کنید
انتخاب رنگ زمینه
انتخاب رنگ گل و طرح
انتخاب طرح و مدل
انتخاب کاربری
انتخاب محدوده قیمت (تومان)

دسته بندی کاغذ دیواری بر اساس رنگ

کاغذ دیواری ارزان

کاغذ دیواری ارزان انواع کاغذ دیواری ها در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع و متناسب با هر سلیقه ای در فروشگاه اینترنتی دکوراسیون ۳خط ارائه می گردد. طرح های کاغذ دیواری ها شامل طرح های داماس، گلدار، آبرنگی، مدرن، راه راه، سنگی، سه بعدی و تعدادی دیگر می باشد. این تنوع در طرح ها باعث شده است انتخاب برای افراد با سلیقه های خاص و یا فضاهایی با سبک دکوراسیون خاص امکان پذیر باشد.

کاغذ دیواری

اغلب کاغذ دیواری های موجود در فروشگاه کاغذ دیواری ۳خط بهمراه طرح های مکمل معرفی شده اند. طرح هایی که در کنار هم هارمونی خوبی ایجاد کرده و در واقع مکمل یکدیگر هستند. این کار باعث شده است انتخاب برای دیوارهای مختلف خانه کاری سخت و گیج کننده نباشد.

جهت کسب اطاعات بیشتر و دریافت مشاوره خرید با ما در فروشگاه کاغذ دیواری سه خط در تماس باشید. همچنین نمایش تمام رنگبندی های یک طرح از کاغذ دیواری ارزان در کنار یکدیگر باعث می شود انتخاب رنگ مورد نظر راحت تر انجام شود. شما می توانید با کمک متخصصان فروشگاه سه خط راهنمایی های لازم برای خرید بهترین کاغذ دیواری را دریافت نمایید. روکش pvc این محصولات باعث ایجاد قابلیت شستشو و همچنین مقاومت در برابر ساییدگی و تغییر رنگ می شود. فروشگاه اینترنتی دکوراسیون سه خط ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری ارزان ، پارکت لمینت و کلیه ملزومات دکوراسیون داخلی از بهترین برندها و قیمت های مناسب در ایران می باشد.

فروشگاه کاغذ دیواری سه خط