Rate this post

امروزه انواع کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان با طرح ها و رنگبندی های متنوع و زیبا تولید میشوند. همین موضوع نیز باعث شده است تا والدین برای طراحی دکوراسیون و انتخاب کاغذ دیواری مناسب اتاق کودک خود با انواع ایده ها روبه رو شوند. و انتخاب برای آن ها دشوار شود.

CHILD-A203s

قبل از هرچیزی برای انتخاب کاغذ دیواری باید ابعاد دقیق دیوارها و متراژ اتاق را به دست آورد. و در صورت امکان از محیط اتاق تصویربرداری شود. تا از مشاوره طراحان دکوراسیون حاضر در فروشگاه ها و شرکت های دکوراسیون داخلی بیشترین بهره را برد.

نکته ی قابل توجه در رابطه با کاغذ دیواری اتاق کودک، جنس کاغذ است. برای این منظور بهتر است از کاغذهای وینیلی که ضدحساسیت، ضدلک و قابل دستمالکشی هستند استفاده شود.

OUBODESIGN-IMAGINE-SR668700S

حال با توجه به جنسیت و روحیات کودک و سایر لوازم تهیه شده برای اتاق کودک طرح مورد نظر را انتخاب کنید. معمولا برای پسرها طرح هایی مانند طرح ماشین ، حیوانات جنگل، شخصیت های کارتونی مورد علاقه و… و برای دخترها از طرح هایی مانند گل، عروسک ، فرشته ها و… استفاده می شود.

البته علاوه بر این ابعاد دیوارها ، اندازه ی اتاق، میزان نور محیط ، آب و هوای محل سکونت نیز در انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک تاثیر بسزایی دارد.

به طور مثال برای اتاق های خیلی کوچک کاغذ دیواری اتاق کودک با طرح های خلوت تر و برای اتاق های نورگیر کاغذهایی با رنگ تیره و برای اتاق های تاریک تر  کاغذهای روشن انتخاب مناسب تری هستند. همچنین برای مکان هایی با آب و هوای ابری و سرد رنگ های گرم تاثیر خوبی در افزایش انرژی محیط و برای محیط های گرم و خشک کاغذ دیواری با رنگ های سرد مانند آبی انتخاب مناسبی هستند و تاثیر خوبی در آرامش بخشی به فضا دارند.

 

گردآوری و تنظیم: مهرسا میرزایی– فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

 

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

بررسی موارد بیشتر

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین