چطور یک آلبوم دیواری بی‌نظیر بسازیم

۸-gallery-wall
Rate this post

آلبوم دیواری بی‌شک یکی از عناصر طراحی بسیار رایج است. این روش نه تنها برای طراحی دیوار بلکه برای نمایش سبک شخصی شما به کار می‌رود. فرصتی است که کمی در طراحی خطر کنید و خلاقانه وارد عمل شوید. آلبوم دیواری بزرگ باشد یا کوچک، بی‌تردید طراحی کلی فضایتان را بهبود می‌بخشد.

شاید ساخت آلبوم دیواری در ظاهر کمی اضطراب‌آور باشد به خصوص چون مستلزم ایجاد سوراخ‌های زیادی روی دیوار است. ایده‌ها و راهکارهای زیر کمک می‌کنند که یک آلبوم دیواری زیبا ایجاد کنید و حتی‌الامکان کمتر خطا کنید تا دیوارها کمتر بی‌مورد سوراخ شوند.

گام اول: سبک خود را بیابید

یکی از بهترین روش‌های خلق آلبوم دیواری تعیین سبک خودتان است. کارهای هنری پراکنده را دوست دارید یا شبکه‌بندی‌های مرتب را؟ قاب‌های متفاوت را می‌پسندید یا شبیه هم را؟ اگر جستجوی سریعی در ایده‌های آلبوم دیواری اینترنت انجام دهید، گزینه‌هایی بسیار متنوع جلوی چشمتان قرار می‌گیرد اما همیشه بهتر است جستجویتان را دقیق‌تر کنید تا بهترین نتایج را ببینید.

در ادامه برخی سبک‌های مورد پسند ارائه می‌شود که حس اتاق را به کلی تغییر می‌دهند.

سیاه و سفید

۱-gallery-wall

 

۲-gallery-wall

سبک سیاه و سفید سبکی ظریف و از نظر جنسیتی خنثی است. چه قاب‌ها را به شکلی کاملاً منظم بچینید و چه پراکنده، فوق‌العاده زیبا به نظر می‌رسد. تصاویر سیاه و سفید به طور خاص در عکس، طراحی با مداد و نقشه‌های مصور خیلی موثر است.

مادی و با موضوعات متنوع

۳-gallery-wall

 

۴-gallery-wall

این سبک مناسب افراد اهل گشت و گذاری است که به دنبال عنصری انعطاف‌پذیر در طراحی هستند. این سبک آلبوم دیواری مناسب نقاشی‌های انتزاعی، عکس‌ها و اشیای تندیس‌گون و بافت‌دار است.

مقالات بیشتر:

شجاعانه و رنگارنگ

۵-gallery-wall

 

۶-gallery-wall

این سبک بی‌شک خود گویای خود است. این سبک مناسب کسی است که عاشق اظهار نظر است و به ویژه در خصوص نقاشی‌های انتزاعی بزرگ، آثار گرافیکی و نقش و نگارها به کار می‌آید.‌

نشاط‌انگیز و زنانه

۷-gallery-wall

 

۸-gallery-wall

این سبک درخور رمانتیک‌های خارق‌العاده است. می‌توانم آن را در دفتری خانگی یا اتاق نشیمنی تصور کنم که نیازمند کمی نشاط بوده. در تصاویر رنگارنگ، جملات بزرگان و عکاسی‌های رنگی بسیار به کار می‌آید.

گام دوم: چیدن آثار قاب‌شده

بعد از قاب کردن، آثار را روی زمین بچینید. این فرصتی را فراهم می‌کند تا قاب‌ها را جابجا کنید و تصوری از مجموعه‌ای که کنار هم قرار می‌گیرند به دست آورید.

گام سوم: نمای آن را بسازید

۹-gallery-wall

وقتی از چیدمان قاب‌هایتان راضی شدید، با استفاده از کاغذِ کاردستی یا کاغذ الگو، طرح و اندازۀ قاب‌ها یا اشیاء را ببرید. سپس با استفاده از نوار چسب، طبق چیدمان خود کاغذهای بریده‌شده را روی دیوار مورد نظر بچسبانید. مطمئن شوید همه در ارتفاع و جایی هستند که دوست دارید.

گام چهارم: میخ‌ها را بزنید و تابلوها را نصب کنید

وقتی همه چیز آماده بود، میخ‌ها را دقیقاً روی کاغذها بزنید. میخ‌ها را که محکم کردید، کاغذ را پاره کنید و آثار هنری‌ای را که می‌خواهید در جای کاغذها نصب کنید. اگر دوست دارید، با استفاده از نورِ تأکیدی برای آلبوم دیواری خود یک نقطۀ مرکزی ایجاد کنید.

حالا آلبوم دیواری زیبای شما آماده است.

ترجمه و تنظیم: نجمه رمضانی– فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین