پوستر دیواری کارتونی اتاق بچه پسر و دختر
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

در این بخش پوستر دیواری اتاق بچه پسر و پوستر دیواری اتاق بچه دختر با تنوع طرح و رنگ های مورد‌علاقه خردسالان مثل پوستر دیواری خرسی , پوستر دیواری پرنسس , پوستر دیواری مزرعه , پوستر دیواری بیشه , پوستر دیواری ملوانی , پوستر دیواری گوشه و کنار و کهکشان وغیره در فروشگاه سه خط موجود میباشد.

جهت مشاهده پوستر های دیواری اتاق بچه پسر و دختر اینجا کلیک فرمایید.

این بخش از پوستر دیواری , دربرگیرنده پوستر دیواری کارتونی یا به عبارتی کاغذ دیواری سه بعدی کارتونی برای خردسال های نازنین می شود که جنس بسیار قابل قبولی برای دکورا سیون اتاق نوپا و سیسمونی نوزاد میباشد که مد نظر دوچندان خردسالان قرار گرفته است و نقش بسزایی در رنگ کردن اتاق بچه دارا است.

کاغذ دیواری کارتونی سفارشی دربرگیرنده طرحهای جذاب دخترانه و پسرانه است و در آن ها از تصاویر کارکتر های دوستداشتنی کودک ها مصرف شده شده‌است . مطمئنا هیچ وسیله و کالا دیگری نمیتواند به زیبایی پوستر دیواری سه بعدی , ادغام رنگها را در اطراف و ذهن خردسالان دلبند شما ساخت نماید . این کاغذ دیواری های ۳بعدی قابل پیشنهاد به بعد ها دلخواه می‌باشد و به اندازه دیوار شما پباده سازی و چاپ می شود.

ویژگی های پوستر دیواری کارتونی اتاق بچه

  • نصب پر سرعت و آسوده
  • کیفیت فوق العاده چاپ
  • پباده سازی بی نظیر به صورت سه بعدی
  • قابل شست و شو و پاک سازی با پارچه مرطوب
  • مقاوم مقابل نور و روشنایی بی واسطه خورشید و نورهای موضعی

مشاهده تصاویر پوستر دیواری کارتونی اتاق بچه پسر و دختر

این کاغذ دیواری های در سرویس های سیسمونی هم استفاده زیادی دارند. از این مدل کاغذ های دیواری می توانید در سیسمونی های نوزاد خود استفاده نموده و اتاق بسیار زیبا برای کودک خود ایجاد نمایید.

CHILD-A365 CHILD-A366 دکوراسیون اتاق دخترانه CHILD-A369 CHILD-A368 CHILD-A367 CHILD-A364 CHILD-A363 CHILD-A362 CHILD-A361 CHILD-A318 CHILD-A317 CHILD-A309 CHILD-A308 CHILD-A304 CHILD-A301

منبع: دکوراسیون سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین