پوستر دیواری چیست؟
۳.۵ (۷۰%) ۴ votes

پوستر دیواری محصولی نسبتا جدید در بخش دکوراسیون داخلی است که به دلیل تنوع طرح ونصب آسان مورد اقبال عمومی قرار گرفته است

 

پوستر دیواری

پوستر دیواری  پوستر دیواری سه بعدی همانند کاغذ دیواری نوعی پوشش جهت پوشاندن دیوارهاست هر چند  کاغذ دیواری معمولا دارای طرح های متناوب و تکرارشونده  می باشد و جنسشان با پوستر متفاوت است در حالی که پوستر  به شکلی طراحی می شود که تمام فضای دیوار نمایانگر یک تصویر خاص می باشد.

تصاویر پوستر  می تواند متفاوت باشد از تصاویر طبیعت گرفته تا تصاویر انیمیشنی و یا بناهای تاریخی یا تصاویر سه بعدی  و گاهی تصاویر دلخواه و شخصی که قابل سفارش می باشند. این ویژگی پوستر میتواند  به شما برای داشتن خانه رویایی تان کمک شایانی نماید . اطلاعات بیشتر

امروزه باتوجه به کوچک بودن فضا ها و توجه ویژه به خلاقیت در مبحث دکوراسیون داخلی استفاده از پوستر دیواری سه بعدی و انتزاعی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

پوستر دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی همان پوستر دیواری است  که دارای سایه هایی در تصویر است که یک بعد جدید به دیوار اضافه  می کند.

نحوه نصب پوستر شبیه نصب کاغذ دیواری است با این تفاوت که قسمت ها و شیت های پوستر دیواری در کنار هم نمایی از تصویر  انتخابی را به نمایش می گذارد.

نکته مهم این است که پوستر دیواری با استیکر های پشت چسب دار تفاوت دارد , استیکر ها معمولا طرح های برش خورده ای هستند که روی هر دیواری قابل چسباندن هستند و معمولا همه  فضای یک دیوار را نمی پوشانند.

این روز ها با توجه به تنوع بالا در طرح های پوستر  می توان گفت همه افراد با همه سلیقه  ها می توانند از این دست محصولات انتخاب های رضایت بخشی داشته باشند.

پوستر  برای  همه فضا ها قابل استفاده است بهترین محل برای نصب یک پوستر  معمولا دیوار اصلی محیط مورد نظر می باشد و بنا به کاربرد محیط طرح پوستر میتواند انتخاب شود.

توصیه می شود فقط یک دیوار را با پوستر  بپوشانید و برای پوشش بقیه دیوار ها  بنا به فراخور فضا از کاغذ دیواری استفاده نمایید و هنگام  نصب از نصابان حرفه ای این حوزه کمک بگیرید.

شما میتوانید در فروشگاه سه خط به بخش  پوستر دیواری بروید و طرح های متنوع و زیبایی ازجمله طرح های کودکانه ,طبیعت , اصیل ایرانی ,هنری , سه بعدی , وکتور و …. را مشاهده نمایید. با ما در فروشگاه اینترنتی سه خط همراه باشید.

مطالب بیشتر:

گردآورنده :فروشگاه دکوراسیون سه خط  – مریم احمدزاده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین