Rate this post

اغلب کودکان علاقه مند به پوستر دیواری فوتبالی و کاغذ دیواری ورزشی هستند. پوسترهای دیواری از شخصیت ها و مجموعه های فوتبالی دارای شهرت که می‌تواند امید فرزندان شما باشد . با بهترین کیفیت این پوسترهای قشنگ را به فرزند دلبندتان برای اتاق خواب کودکان خود هدیه دهید. اطمینان داشته باشید بیشتر پسران شما برای اتاق خواب پسرانه خود از این هدیه زیبا خشنود خواهد شد این را به شما قول خواهیم داد.

جهت مشاوره رایگان درباره سفارش پوستر دیواری فوتبالی و کاغذ دیواری ورزشی  با ما در تماس باشید. طراحی و چاپ تصویر مورد نظرتان با پشتیبانی در ارتباط باشید.

پوستر دیواری رونالدو و مسی

پوستر دیواری مسی پوستر دیواری رونالدو cr7

انتخاب کاغذ دیواری ورزشی و پوستر شخصیت ورزشی مورد نظر شما می تواند روح تازه ای به فضای اتاق شما بدهد.

مشاهده محصولات کاغذ دیواری فروشگاه سه خط
فوتبال میتواند بر سلامت روانی نیز تاثیر داشته باشد. قادر است احساسات و رابطه ها ما‌را با عزیزان و جامعه اطرافمان تغییر دهد , روی مقدار اعتماد‌به‌نفس ما اثر بگذارد و… تا جایی پیش رود که یک تحقیق جدید میگوید : «از هر ۴ نفر طرفدار فوتبال یک نفرشان بر تاثیر و تغییرات زندگی‌اش در اثر فوتبال تاکید میکند و آن را مهمترین عامل در زندگی‌اش میداند . »

داخل شدن به حال و هوای فوتبال از جام‌های کوچک و محلی گرفته تا مسابقه‌های بزرگ مانند جام‌جهانی منجر تغییر و تحول مسیر استرس‌ها می شود . افرادی که سرگرم فوتبال می گردند , به نوعی از استرس‌ها و فشارهای زندگی فرار میکنند و به دنیای دیگری پناه می برند که نامش دنیای فراغت میباشد.
بعضی معتقدند علت پرطرفدار بودن فوتبال در کشور ایران نسبت به دیگر ورزش‌ها , این است که مسابقه‌های آن بیشتر از رسانه‌ها پخش میشود . این سخن تا حدی درست است . به خاطر دارم میاید ۸ – ۷ سال پیش تصمیم گرفتم روزنامه‌ ورزشی‌ای را گزینش کنم و هر روز آن را بخرم . معیارم نیز این بود که در آن علاوه بر فوتبال , به ورزش‌های دیگر نیز پرداخته شده باشد , ولی نتوانستم! این قضیه و نپرداختن رسانه‌ها به ورزش‌های دیگر , چرخه معیوب تولید می نماید ولی حقیقتا مشخص و معلوم نیست پرطرفدار بودن فوتبال در کشور ما منجر شد صدا و سیما بیشتر مسابقه‌های این ورزش را پخش نماید یا این که پخش بیشتر مسابقه‌های فوتبال نسبت به ورزش‌های دیگر سبب شد مردمان بیشتر با آن آشنا بشوند

پوسترهای سه بعدی سه خط

منبع: دکوراسیون سه خط

تگ ها: پوستر دیواری فوتبالی, کاغذ دیواری ورزشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین