پرده پانچ چیست؟ | بررسی انواع مدل های پرده های پانچ

انواع مدل های پرده پانچ چیست
پرده پانچ چیست؟ | بررسی انواع مدل های پرده های پانچ
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

پس از رنگ امیزی منزل، خرید یک پرده مناسب یکی از ضروری ترین بخش های دکوراسیون خانه است که باید به آن توجه ویژه داشته باشید. اما کدام یک از مدل های پرده پانچ بهتر است؟ در ادامه این مقاله از فروشگاه سه خط همراه ما باشید تا به بررسی بیشتر انواع مدل های پرده های پانچ بپردازیم.

محصولات پرده پانچ

 

مدل پرده پانچ راه راه

برای تعیین پارچه‌ی مطلوب پرده پانچ , گزینه‌های متعددی موجود هست . به عنوان مثال در‌حالتی که که پارچه‌های راه راه افقی برای این مدل پرده تعیین فرمایید , اتاق شما بزرگ‌تر به نظر میرسد و در‌حالتی که پارچه‌ی راه راه عمودی خریداری فرمایید, دقت به ارتفاع اتاق جلب میشود. گزینش هر یک از آنان بسته به حالت منزل و انگیزه شما خواهد داشت.

مدل پرده پانچ گل دار

طرح‌های گلدار برای پرده و مابقی اسباب و اثاث منزل, مترادف و هم معنی با چیدمان داخلی به روش سنتی خواهد بود، به اینترتیب در حالتی که بدین سبک علاقه مندید , میتوانید با ادغام موادسازنده مختف , نمایی منحصر بفرد در خانه‌تان ایجاد کنید.

مدل پرده پانچ سفید و ساده

پرده‌های سفید , تصویر و تاثیر بسیار ملایمی دارا هستند و برای خانه‌های ساحلی یا ویلا بسیار مطلوب خواهند بود. آنان به خصوص در‌صورتی‌که رنگ اتاق هم سفید باشد , بسیار عالی‌تر جلوه می دهند. مدل پرده پانچ سبز رنگ رنگ سبز , با الهام از فضای سبز بسیار تازگی بخش است . در صورتیکه می خواهید به اتاقتان انرژی و تازگی اضافه فرمایید فارغ از این‌که دیوار‌ها را رنگ پررنگ بزنید , می توانید پرده‌ها را به رنگ سبز خریداری فرمایید.

تصاویر سایر پرده های فروشگاه دکوراسیون سه خط

Curtain-2-Web-76 Curtain-2-Web-82 Curtain-2-Web-95 Curtain-2-Web-56 Curtain-2-Web-49 Curtain-2-Web-45

نظر شما درباره پرده های پانچ چیست؟

منبع: دکوراسیون سه خط ۳khat.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین