نکات مهم انتخاب پرده آشپزخانه

نکات مهم انتخاب پرده آشپزخانه
Rate this post

پنجره های آشپزخانه روزنه هایی می باشند که در روز در زمان کار های مداوم ما درین دور و اطراف فروغ و روشنایی کافی را به داخل آشپزخانه می‌آورند. توجه به این مورد می تواند تغییر بسیار زیادی را در نور و همچنین دکوراسیون آشپزخانه خانه شما ایجاد نماید.

مدل های مختلف پرده فانتزی

در حالتی‌که پنجره آشپزخانه شما طرحی شکیل دارااست نیازی به به کار گیری از پرده نمی باشد, ولی درصورتی که فضای آشپزخانه از خارج دیده میشود یا این که نوروروشنایی وارد شده شما‌را آزار میدهد میتوانید از پرده به کارگیری نمایید.

در‌حالتی که آشپزخانه شما کوچک است و نور و روشنایی کافی برای ورود به آشپزخانه درطول روز نیست , شما می‌توانید از پرده های باریک با رنگ های روشن به کار گیری فرمایید . درین آشپزخانه به دلیل کوچک بودن پنجره طراحان تیم پباده سازی داخلی و هوشمندسازی ساختمان رنگ سپید را برای پرده آشپزخانه در نظر گرفته اند. در ادامه این مقاله از دکوراسیون سه خط همراه ما باشید.

پارچه مطلوب برای پرده آشپزخانه

گزینش پارچه مطلوب برای پرده آشپزخانه مهم ترین نکته در خصوص پرده‌ی آشپزخونه تعیین پارچه‌ای مطلوب است که بایستی دارنده رنگ ثابت و مقاوم در قبال نوروروشنایی باشد تا در اثر تابیدن روشنایی خورشید تغییر تحول رنگ ندهد و به اصطلاح بور نشود .

پارچه‌های نخی غالبا شایسته ترین انتخاب برای پرده‌ها می‌باشند زیرا پرده ی آشپزخانه بیشتر از پرده‌ی بقیه جاها شسته می گردد و پارچه‌های نخی هم درمقابل شستشو زیاد مقاوم میباشند . گزینش رنگ مطلوب پرده آشپزخانه رنگ‌ها تاثیر بسزایی در کوچک یا بزرگ آشکار کردن اطراف دارا‌هستند پس تلاش فرمائید توجه بیشتری در گزینش رنگ داشته باشید.

استفاده از رنگ های روشن

در صورتی‌که آشپزخانه کوچک دارید خوب تر است از رنگ‌های روشن استفاده فرمایید تا دور و اطراف بزرگ‌تر به لحاظ بیاید . چنانچه میزان تابیدن نوروروشنایی خورشید به درون آشپزخانه دوچندان است خوبتر است که از پارچه‌های تیره خیس استعمال فرمایید تا میزان نور و روشنایی رو کنترل نمایید . مهم ترین مسائل در رابطه آشپزخانه تحریک اشتها است به این ترتیب در گزینش رنگ پرده آشپزخانه بایستی سراغ رنگ های گرم مثل قرمز رنگ , زرد رنگ و نارنجی رنگ ملایم بروید.

تشکر از شما از همراهی ما در مقاله نکات مهم انتخاب پرده آشپزخانه از دکوراسیون سه خط.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین