نکاتی مهم در طراحی دکوراسیون دفتر وکالت

طراحی دکوراسیون دفتر وکالت
Rate this post

وقتی قصد دارید طراحی دکوراسیون دفتر کارتان را تغییر بدهید، بایسی به اهداف تجاری خود در ذهنتان توجه نمایید. طراحی دفتر وکالت بسیار کار مهم  حساسی است. دفتر وکالت مکانی است، مستعد استرس و آشوب و یکی از اهداف طراحی در این بخش، مدیریت درست این احساسات بشری میباشد. در این مقاله از فروشگاه سه خط به بررسی نکاتی مهم در طراحی دکوراسیون دفتر وکالت خواهیم پرداخت.

سبک مینیمال

در صورتی که به دنبال یک سبک قاطع و کارآمد برای دفتر وکالت خود میباشد، توصیه می کنیم، سبک مینیمال را تجربه نمایید. سبک مینیمال به سادگی اش معروف بوده است. سادگی محیط و استفاده از مبلمان خطی و کم تعداد به ایجاد آرامش در فضا کمک مینماید. رنگ های روشن و دیوارهای وسیع یک رنگ، ذهن مراجعه کنند گان را آرام و استرس آن ها را کم خواهد نمود.

فضاهای نامحدود

اگر می خواهید برای مراجعه کنندگان دفتر وکالتتان جای مخصوصی را مشخص کنید، عالی است، اما اتاق های کوچک و فضاهای باریک بر استرس مراجعین تاثیر منفی خواهد گذاشت. توصیه می کنیم از فضاهای نا محدود و گسترده استفاده نمایید. محل مشاوره و صحبت را بزرگ و روشن در نظر بگیرید. در صورتی که روشنایی طبیعی داشته باشید مناسبتر می باشد. این فضاها گرچه بزرگ و باز هستند اما حریم خصوصی مراجعین را باید حفظ نمایند. قبل از این که دفتر وکالت خود را رهن یا خریداری فرمایید به این نکات مهم بیندیشید.

پنل های شیشه ای

از جمله عوامل استرس آور در دفاتر وکالت شلوغی و تعداد مراجعین بالا میباشد. در صورتی که شما یک دفتر وکالت کوچک خریداری کرده اید، قطعا بارها تصمیم داشته اید تا مراجعین جدید را قبول نکنید، اما با جایگزین کردن جدا کننده های شفاف و پنل های شیشه ای جای دیوارهای جداکننده قدیمی خواهید توانست فضای بیشتری را در خلق نمایید. علاوه بر آن استفاده از این پنل های شیشه ای روابط بین همکاران را بیشتر و صمیمانه تر خواهد شد.

به نظر شما چه نکاتی مهم دیگری در طراحی دکوراسیون دفتر وکالت وجود دارند؟؟ نظرات خود را در زیر با ما در میان بگذارید.

منبع: ۳khat.com

 

برچسب ها: طراحی دکوراسیون دفتر وکالت,دکوراسیون دفتر وکالت,نکات دکوراسیون دفتر,طراحی دکور دفتر وکالت 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین