نکاتی برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی

طرح پوستر دیواری - کاغذ دیواری ارزان - قیمت پارکت لمینت

جهت نصب کاغذ دیواری سه بعدی نخست باید زیرسازی دیوار انجام بشود و عیوب دیوار برطرف گردد، سپس با چسب مخصوص و برش هایی که در آن نقوش کاغذ ها جفت و جور باشد کار نصب انجام میگردد.

نصب پوستر های دیواری سه بعدی یک کار تخصصی می باشد که بهتر است نصاب حرفه ای با ابزار و تجربه لازم انجام دهد. مهم ترین نکته در نصب کاغذ دیواری سه بعدی این است که طرح ها با توجه و به طرز صحیح کنار هم قرار بگیرند و درز بین کاغذ ها مشخص نشود، اما این نکته در مورد تصاویر سه بعدی اهمیت بیشتری دارد.

در صورتی که کاغذ ها حتی به اندازه چند میلی متر جا به جا شوند ، در طرح سه بعدی به چشم می آید و طرح به هم می ریزد . به طور کلی نصب کاغذ دیواری پوستری ظرافت بیش تری را نسبت به کاغذ دیواری های معمولی می طلبد و باید در هنگام نصب تا حد امکان از متر لیزی استفاده شود.

توصیه ما جهت استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی به این صورت می باشد که تنها برای یک یا دو دیوار از آن ها استفاده شود و باقی دیوارها از کاغذ دیواری های ساده استفاده شوند تا جلوه ی بیشتری داشته باشد.

لازم به ذکر است بگوییم که در محلی که از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده میکنیم ، نور پردازی بسیار اهمیت دارد . مثلا اگر شما خانه کوچیکی داشته باشید با نورپردازی مناسب همراه با فضای درست مبلمان و کاغذ دیواری میتوانید متراژمنزل خود را بیشتر از آن چه که هست نشان دهید.

اگر از کاغذ دیواری با طرح شلوغ که به محیط عمق می دهد استفاده کردید، سایر عناصر دکوراسیون مانند پرده، مبلمان و فرش باید ساده انتخاب شوند.

نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are makes.

فروشگاه کاغذ دیواری سه خط