نمایندگی پارکت لمینت شرکت ایشیک ترکیه

طرح پوستر دیواری - کاغذ دیواری ارزان - قیمت پارکت لمینت

پارکت لمینت ایشیک ترکیه طی بازه زمانی کوتاهی که به کشور‌ایران وارد گردید به‌سرعت در بازار جا افتاد و توانست سهم خویش را در بازار پیدا نماید .

مشاهده محصولات پارکت لمینت ایشیک

اگر در فضای وب راجع به نمایندگی ایشیک و یا نمایندگی پارکت ایشیک ترکیه در تهران جست و جویی نمایید قسمت اعظمی از وب سایت ها و اشخاص را خواهید یافت که ادعای واردات و پخش تولیدات ایشیک ترکیه را دارا خواهند بود, اما موضوع این هست که بسیاری از این شرکت ها واسطه میباشند و وارد کننده پارکت ایشیک و یا وارد کننده ام دی اف ایشیک نیستند.

خرید محصولات شرکت ایشیک ترکیه

برخی از محصولات پارکت لمینت شرکت ایشیک در فروشگاه سه خط:

شرکت ایشیک ۳ ۴

قیمت پارکت لمینت ایشیک ترکیه

قیمت پارکت لمینت ایشیک ترکیه از برترین و مناسبترین پارکت لمینت های موجود در بازار کشور‌ایران هست، که‌ این موضوع سبب بیشتر شدن فروش پارکت ایشیک ترکیه شده است. در زمان خرید پارکت لمینت به برخی از نکات باید دقت داشت که‌این پارکت همه نکاتی که برای یک پارکت لمینت مطلوب نیاز است را دارا میباشد.

از جمله دارنده ضریب اصطحکاک سایشی بالا , کلیک های بسیار قدرتمند که به هیچ عنوان پس از نصب درز نمی اندازند , مغزی با دانسینه بالا , لایه بالانس قدرتمند که همگی منجر میگردند این برند از برگزیدگان برند های بازار باشد.

سایر تولیدات شرکت ایشیک ترکیه

از سایر تولیدات شرکت ایشیک ترکیه که به نوعی او‌لین کالا این مجموعه بود که به کشور‌ایران وارد گردید , ام دی اف هایگلاس این شرکت است . ام دی اف این شرکت با داشتن ده سال گارانتی و بیش تر از صد رنگ متنوع از بهترین های بازار میباشد.

منبع: دکوراسیون سه خط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین

© تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت فروشگاه اینترنتی 3خط است | طراحی سایت و بهینه سازی توسط ویدیا