Rate this post

قوانین طلایی برای زیباسازی فضای خانه چیست؟

شما می توانید بدون صرف هزینه زیاد و با استفاده از ظرافت های هنرمندانه و با کمی ذوق و حوصله دکوراسیون منزلتان را به زیباترین شکل ممکن تغییر بدهید. 

خانه شما باید مطمین ترین و قشنگ ترین جای جهان باشد، حتی اگر امکاناتتان خیلی کم بوده باشد، باز هم تا جایی که می‌توانید به این قانون عمل نمایید و تمام تلاشتان را برای زیباتر کردن فضای خانه به کار بگیرید. شاید در اول کار متوجه تفاوتی که در روحیه‌تان ایجاد می‌شود، نشوید، اما به مرور ناخودآگاه حس خوبی در شما ایجاد خواهد شد. از روش‌های زیر برای زیباسازی فضای خانه کمک بگیرید.

محصولات ویژه: پرده های فانتزی

به جزئیات خانه خود توجه کنید

فرقی ندارد این جزئیات از برندهای خارجی ساخته شده باشند یا از برندهای داخلی، مهم این است که با خانه شما در هارمونی و هماهنگی به سر ببرند. جزئیات شامل دیوارکوب‌ها، قاب عکس‌ها، تابلوهای نقاشی، کوسن‌ها، ظروف تزئینی و موارد مشابه هستند. لازم است برای شیک شدن فضای خانه، بین این موارد و فضای کلی منزلتان هماهنگی ایجاد گردد.

کفپوش سه بعدی

از هرج و مرج پرهیز کنید

ممکن است گاهی این اصل در نظر گرفته نشود، اما در حقیقت پرهیز از هرج و مرج نقش تاثیر گذاری در یک تغییر دکوراسیون ایجاد می کند. وقتی که این اصل را در خانه خود رعایت نمایید، مطمئن باشید خانه شما چنان زیبا و مرتب به چشم خواهد آمد که از حضور در آن لذت می برید. تمیز و مرتب بودن رمز زیبایی خانه شما است، از این رو حتماً باید به آن توجه کنید.

توجه به رنگ های دکوراسیون

از جمله  چیزهایی که در خانه ما ایرانی‌ها کم هست، رنگ‌های پرانرژی می باشند. ما اغلب هنگام انتخاب لوازم منزل از دایره قهوه‌ای، کرم، مشکی و زرشکی خارج نخواهیم شد، درحالی‌که جهانیاز طیف‌های متنوع رنگ‌های گوناگون وجود دارد که می‌تواند با هزینه کمتر، بیشترین تغییر را در منزلمان ایجاد نماید.

انواع طرح های کاغذ دیواری سه بعدی و ساده

کلیات خانه را در نظر بگیرید

جزئیات وقتی معنا پیدا خواهند کرد که کلیات را درست انتخاب نمایید. کلیات شامل مبلمان، فرش‌ها، پرده‌ها، رنگ دیوارها یا حتی پوستر دیواری است. ضروی می باشد که بین این موارد هم هماهنگی و تناسب ایجاد گردد.

برچسب ها: قوانین طلایی برای زیباسازی فضای خانه

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین