فروش انواع پرده چاپی و تصویری

پرده فانتزی سه خط
فروش انواع پرده چاپی و تصویری
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

فروش انواع پرده چاپی و تصویری در فروشگاه سه خط

در سال های گذشته, از پرده های چاپی و تصویری استفاده و استقبال بسیار کمی می‌شد. البته در عصر مدرن جدید با توجه به بالا رفتن کیفیت چاپ روی پارچه های پرده ای و تنوع طرح فوق العاده فراوان و جالب پرده تصویری و چاپی , روش مردم بدین گونه پرده برای منازل , پرده اداری و موسسات , پرده ویلاها و پرده مراکز تجاری بسیار فراوان شده‌است.

پرده چاپی چیست؟

پرده چاپی یک گونه پرده معمولی میباشد که به کمک انجام چاپ بر روی پارچه‌های گوناگون انجام میگیرد . پرده‌های سابق و بصورت کلی پارچه‌ها به صورت بافت تار و پود میباشند که در کنار یکدیگر سبب ساخت یک الگو و طرح برای پارچه می شود . این در صورتی میباشد که در پرده‌های تصویری و چاپی ما با یک پارچه عادی صاف و سفید مواجه میشویم، که به کمک دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های چاپ مثل چاپ غیر مستقیم یا چاپ سابلیمیشن , یک طرح یگانه بر روی پارچه پیاده می گردد.

تنوع پارچه هایی که امکان چاپ روی آنها موجود هست بسیار فراوان می باشد. مسلما اسامی پرده حریر , پرده مخمل , پرده هازان و غیره برای شما آشنا خواهد بود. با تمام این پارچه ها میتوان پرده تصویری و چاپی ایجاد نمود. بیشتر

روند تولید پرده چاپی انواع مختلف دارند که از جمله آنها چاپ روتاری , چاپ مستقیم دیجیتال , چاپ ترانسفر یا سابلیمیشن دیجیتال هست.

مزیت اساسی پرده چاپی

مزیت اساسی پرده چاپی نسبت به بقیه پرده ها این می باشد که شما فارغ از هیچ محدودیتی, قابلیت گزینش طرح و رنگ را دارید . ولی این قابلیت و امکان در پرده چاپی با چاپ دیجیتال موجود است . شما میتوانید طرح های پرده چاپی مدرن , پرده چاپی با نقوش سنتی , انواع پرده تصویری با طرح های معمولی و مینیمال , انواع پرده چاپی با طرح های کارتونی برای پرده اتاق بچه و یا اشکال طرح های دیگر را گزینش و در منزل خویش داشته باشید.

تصاویر محصولات پرده تصویری سه خط

پرده تصویری و چاپی ۲۲ ۳۳

مشاهده محصولات بیشتر

فروش انواع پرده چاپی و تصویری در فروشگاه اینترنتی سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین