Rate this post

تزیین اتاق فرزندان یکی از علاقه مندیهای والدین است اما ، وقتی که قرار است در مورد دکوراسیون اتاق دخترانه ایده بدهیم، هیچ راه حل یکسانی وجود ندارد و دکوراسیون اتاق خواب دخترانه آنقدر متنوع است که بهتر است به آنچه دخترتان علاقه دارد، فکر کنید. در ادامه این مقاله با عنوان طرح های جذاب دکوراسیون اتاق دخترانه با ما همراه باشید.

محصولات ویژه: پرده های فانتزی

دکوراسیون اتاق دخترانه

پیش از این که قرار باشد راجع به نقش ها، الگوها، طرح ها و رنگ های مختلف در دکوراسیون اتاق دخترانه فکر کنید، لازم است در نظر داشته باشید که می خواهید از تخت خواب یک نفره استفاده کنید یا دونفره. این که از کدام یک از این تخت ها استفاده می کنید اصلا موضوع غیرعادی نیست.

امروزه فروش تخت های یک نفره به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرده است. چرا که در سال های اخیر تخت های نوجوانان تبدیل شده است به محلی جزیره مانند برای آن ها که در آن می خوابند، چت می کنند، تلویزیون می بینند و یا حتی تکالیفشان را انجام می دهند.

  • اتاق دختران نوجوان را می توانید با رنگ های انرژیک و جذاب و گرم تزئین کنید تا خنده دخترتان را به لبانش بیاورید. همچنین فضای اتاق را می توانید با وسایل تزئینی خاص و عجیب و غریب با رنگ های جذاب تزئین نمایید تا جلوه اتاق هرچه بیشتر خاص شود.
  • می توانید اتاق دختر خود را با توناژهای رنگی متفاوت تزئین نمایید. فقط دقت نمایید که این کار نباید به تنهایی صورت گیرد. برای مثال می توانید طاقچه ای در بالای تخت خواب دربیاورید و آن را با سلیقه دخترتان از رنگ ها و تصویرهای مختلف تزئین کنید. این گونه می توانید به صورت دوره ای طرح اتاق را تغییر دهید.
  • دقت داشته باشید که استفاده بیش از حد از طرح های صورتی رنگ می تواند فضای اتاق را بچه گانه کند. رنگ صورتی در اتاق را می توانید با کاغذ دیواری هایی با رنگ خنثی و با طرح های گلدار ترکیب کنید تا فضا مناسب تر شود. مشاهده بیشتر

دکوراسیون ساده برای اتاق دخترانه

یکی دیگر از ایده های جالب برای فضای اتاق دخترانه، طرح های سنتی و با پس زمینه روستایی است. برای مثال استفاده از تخت های فریم فلزی در کنار طرح های چوبی برای اتاق و نقش و نگار دیوارهای گلدار می تواند چنین فضایی را به بهترین شکل ایجاد نماید و پلی باشد برای این که فضای اتاق را از سن نوجوان به سن بزرگتر منتقل کند.

طرح دکوراسیون دخترانه

برای وسایل اتاق در صورتی که از رنگ های سفید استفاده کنید، احتمالا ایده آل ترین کار ممکن را انجام داده باشید. چرا که با این کار باعث می شوید که دخترتان هرچند وقت یک بار فضای اتاق خود را با ترکیب بندی رنگ ها به صورتی که می خواهد به سرعت تغییر دهد.

برای مثال می تواند از یک روتختی با رنگ صورتی پررنگ استفاده کند در حالی که رنگ چراغ مطالعه اش فیروزه ای روشن باشد و همچنین از یک خز سفید به روی صندلی اش استفاده نماید.

 

طرح های جذاب دکوراسیون اتاق دخترانه

منبع: دکوراسیون سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین