طراحی دکوراسیون منازل کوچک

L7-021
طراحی دکوراسیون منازل کوچک
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

در ادامه ی اطلاعاتی که در مقالات قبلی راجع به طراحی دکوراسیون داخلی و نکاتی که لازم است هنگام طراحی به آن توجه نمایید داده شد، قطعا به توضیحات کامل تر برای هرکدام از نکات و تاثیری که در نوع طراحی دکوراسیون دارند، نیاز است.

در این مقاله تاثیر متراژ فضا را بررسی خواهیم کرد.

برای طراحی دکوراسیون داخلی منازل کوچک حتما باید توجه فرمایید تا از منحنی ها بیشترین بهره را ببرید. به عنوان مثال در طراحی سقف از انحنا و طرح های قوس دار استفاده کنید. تا فضای منزلتان هرچه بیشتر از فضای مکعبی شکل دور شود. یا حتی اگر فقط در حد تغییرات چیدمان مایل به تغییرات دکوراسیون هستیدROSTER-VITTORIA-PY46345S میتوانید در چیدمان مبلمان از انحنا استفاده کنید. برای تحقق هرچه کامل تر این هدف بهتر است از مبل های خیلی بزرگ و جاگیر استفاده نکنید.

در صورتی که مایل به خرید دکوری هستید بهتر است از دکوری های با عمق کم ولی افقی استفاده نمایید. همین طور که فضای زیادی را اشغال نمی کند باعث عریض تر دیده شدن دیوارها هم میشود.

یکی دیگر از نکاتی که در رابطه با طراحی دکوراسیون داخلی  بسیار اهمیت دارد استفاده از رنگ های روشن برای محیط های کوچک است. در صورتی که مایل به انتخاب کاغذ دیواری هستید بهتر است از کاغذ دیواری های با زمینه ی سفید استفاده نمایید.

طرح های شلوغ کاغذ دیواری نیز برای محیط های کوچک گزینه ی مناسبی نیست. زیرا باعث شلوغی و کوچک تر دیده شدن فضا میشود. همچنین از کاغذ دیواری با طرح های درشت نیز نباید استفاده شود زیرا باعث کوچک تر دیده شدن فضا میشود مخصوصا اگر سقف کوتاهی هم داشته باشد.

مطالب بیشتر:

نکته ی دیگر در طراحی دکوراسیون داخلی منازل کوچک استفاده از فرش های کوچک است. استفاده از فرش های بزرگ باعث میشود فضا کوچک تر دیده شود. همچنین به محض ورود به این فضاها امکان تخمین متراژ وجود دارد.

به طور کلی برای منازل کوچک تر نیاز به دقت و ظرافت بیشتری وجود دارد. زیرا با کمترین بی دقتی در طراحی دکوراسیون داخلی این گونه محیط ها امکان ایجاد فضایی دلگیر، شلوغ و تاریک وجود دارد.

در مقالات بعدی به سایر نکاتی که در طراحی دکوراسیون داخلی از اهمیت بالایی برخوردار هستند میپردازیم .

گردآوری و تنظیم: مهرسا میرزایی– فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

 

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین