Rate this post

ایرانیان از گذشته تا به امروز با استفاده از فرهنگ و تمدنی که داشته اند از ایده های بسیا زیبایی برای طراحی های دکوراسیون داخلیه منزل خود استفاده می کنند.در سال های اخیر با وجود شبکه های جدید و پیشرفت تکنولوژی تغییرات بسیاری در طراحی دکوراسیون های داخلی منازل ایرانی ایجاد شده است.

دکوراسیون منازل ایرانی

دکوراسیون داخلی منازل ایرانی امروزه ترکیبی از فرهنگ ایرانی و دنیای مدرن شده است و در عین حال زیبایی و شک بودن خود را حفظ کرده است.استفاده از وسایل مدرن و شیک زیبایی بسیاری را به منزل های ایرانی داده است.نور پردازی در طراحی داخلی منازل از اهمیت بساری برخوردار می باشد.در تصاویر زیر نمونه هایی از دکوراسیون داخلی منازل ایرانی را می بینید که اتاق های پذیرایی با چیده شدن مبل های راحتی زیبایی بیشتری پیدا کرده اند.

دکوراسیون ایرانی

همانطور که در مطاب بالا خواندید نور پردازی در زیبایی دکوراسیون داخلی منازل نقش مهمی را داراست. در کنار یک نور پردازیه زیبا می توانید از پرده برای شیک نشان دادن منزل استفاده کرد.

ترکیب رنگ ها در دکوراسیون داخلی منازل ایرانی

استفاده از چه نوع رنگ و متناسب بودن آن رنگ با محیط منزل اهمیت زیادی دارد.باید در نظر گرفته شود که از رنگ های گرم یا سرد در منزل استفاده شود. و یا تناسب رنگ بین دیوارها و وسایل را نباید فراموش کنیم.رنگ ها می توانند یک محیط زیبا برای ما ایجاد کنند.و پس در انتخاب رنگ ها در در طراحی داخی باید دقت کافی را داشته باشیم.

PHILIPEMORRIS-BOTICA-PM22118s

استفاده از پرده های فانتزی نیز می توانید تاثیر زیادی در دکوراسیون شما داشته باشد. مشاهده انواع پرده های فانتزی

پرده تصویری و چاپی

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب با دکوراسیون دیگر مکان های خانه تفاوت دارد.در اتاق خواب معمولا از تخت خواب و میز های آرایشی شیک و با رنگ های یک دست استفاده می شود.تناسب رنگ در بین وسایل و دکوراسیون اتاق خواب در دکوراسیون اتاق خواب اهمیت زیادی دارد.

دکوراسیون آشپز خانه

از نظر خانم های ایرانی آشپزخانه مهم ترین بخش برای دکوراسیون داخلی منزل ایرانی می باشد.استفاده از کابینت های شیک و زیبا جلوه بسیار زیبایی را به آشپزخانه میدهد و استفاده کردن از رنگ های شیک و روشن آشپز خانه را به یک مکان شیک و مدرن تبدیک می کند.

مطالب بیشتر:

استفاده از لوستر های شیک و جذاب مبل های سلطنتی و فرش هایی با طرح و رنگ های مختلف زیبایی دکوراسیون داخلی منزل را دو چندان می کند.

اگر مایلید طرح‌های کاغذدیواری مدرن  ۳خط را ببینید، در صفحۀ اصلی فروشگاه اینترنتی ۳خط، به بخش کاغذدیواری و سپس بخش طرح و مدل بروید و از بین گزینه‌ها، کاغذدیواری مدرن را انتخاب کنید.

دکوراسیون سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین