Rate this post

تا به حال به نقش شمع در دکوراسیون منزل توجه کرده اید؟۰
تاثیری که یک شمع کوچک در دکوراسیون منزل ایفا میکند نسبت به هزینه و وقتی که برای انتخاب آن میگذارید قطعا بسیار زیاد است. و در واقع یکی از روش های ساده و در عین حال بسیار تاثیرگذار در تغییر حال و هوای منزل شماست. به خصوص که امروزه همراه با رایحه های ملایم جهت افزایش تاثیرگذاری در بازار یافت میشوند. بیشتر

در واقع در حال حاضر بیشتر از تاثیر شمع در ایجاد فضای رمانتیک و آرامبخش و حتی تشریفاتی استفاده میشود و کمتر به جنبه ی تزئینی آن توجه میشود.

۱
به طور مثال شمع های پایه بلند در سالن پذیرایی یا روی میز نهارخوری حس تشریفات خاصی را ایجاد میکنند. همچنین برای افزایش جلوه ی لوازم و قسمت های مختلف منزل میتوان از آن استفاده کرد.

در انتخاب رنگ شمع یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه نمود هماهنگی با فضا و دکوراسیون اتاق ها می باشد.
تقسیم بندی رنگ ها به رنگ های گرم و سرد یکی از ساده ترین و رایج ترین تقسیم بندی هاست. رنگ های سرد و گرم احساسات متفاوتی را در افراد ایجاد می کنند.

۳به طور مثال رنگ قرمز که رنگ شدیدا گرمی محسوب میشود نشان دهنده احساسات قوی و رمانتیکی است و  باعث افزایش فعالیت های فیزیکی افراد میشود.

رنگ نارنجی برای افزایش صمیمیت فضا و رنگ زرد تاثیر زیادی بر افزایش ارتباطات افراد و حس شادابی در گفت و گوها دارد. شمع هایی به رنگ زرشکی نیز برای اتاق هایی مانند اتاق کار بسیار مناسب هستند زیرا باعث ایجاد آرامش و تمرکز در محیط می شود.

در میان رنگ های سرد رنگ آبی یکی از آرامبخش ترین رنگ هاست که باعث افزایش حس صلح و دوستی در محیط میشود. رنگ سبز نیز باعث ایجاد احساس امنیت در افراد میشود.

البته توضیحاتی که راجع به رنگ ها داده شد مختص رنگ شمع ها نمی باشد ولی مساله ی رنگ در شمع ها به عنوان منابع نوربخشی تاثیر دوچندانی از خود نشان میدهند.۴۴

برای افزایش تاثیرگذاری شمع ها علاوه بر توجه به رنگ و شکل، میتوانید آن ها را مقابل آیینه و سایر سطوح و لوازم صیقلی و براق قرار دهید.
گردآوری و تنظیم: مهرسا میرزایی– فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین