Rate this post

جهت سفارش انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری با متخصصا ما در فروشگاه اینترنتی سه خط در تماس باشید.

در زیر برخی از محصولات کاغذ و پوستر دیواری فروشگاه سه خط را مشاهده می فرمایید:

۳D-F18

کاغذ دیواری دارای گارانتی ۳D-C212 ۳D-F564 CHILD-A388 attitude PHILIPEMORRIS-ATTITUDE-PM22272 PHILIPEMORRIS-ATTITUDE-PM22271 PHILIPEMORRIS-ATTITUDE-PM22270 PHILIPEMORRIS-ATTITUDE-PM22269 PHILIPEMORRIS-ATTITUDE-PM22268 PHILIPEMORRIS-ATTITUDE-PM22267 PHILIPEMORRIS-ATTITUDE-PM22266 PHILIPEMORRIS-ATTITUDE-PM22265s PHILIPEMORRIS-ATTITUDE-PM22265

بدیهی است که امروزه دقت به صفحه آرایی و چینش های داخلی برای فضا سازی هایی دلنشین , با استقبال مضاعف متعددی همراه هست . به طوری که شاهد شمار فراوان متعددی از شرکت های و مرکز ها خدماتی دیزاین ساختمانی می‌باشیم که با دقت به فضای موجود , شما‌را در داشتن محیطی ایده آل ملازمت می کنند . محیطی که افزون بر آن که قادر است نشان دهنده ذوق شما باشد تا حدود فراوان متعددی بیان‌کننده روحیات و اخلاق شما هم هست.

نکاتی برای سفارش انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری

پوستر هایی که اگرچه بنا بر ذوق هایی گوناگون برخی قابل به کار گیری در صرفا یک وجه از محیط و دور و بر میباشند ولی دلیلی مفید در تنوع و عدم یکنواختی محیط شما می‌باشند. اما مهمترین فاکوترها کدام اند؟؟

قطعا یکی‌از مهم‌ترین المان ها و فاکتور ها در طراحی صفحه های داخلی , به کارگیری از پوستر های دیواری هستند . پوستر هایی که به دلیل پباده سازی هایی متنوع و گستردگی در رنگ بندی , حق گزینش بیشتری را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد . پوستر هایی که اگرچه امروزه به غلط از آنان به عنوان کاغذ های دیواری نام برده می شود , البته دیدنی است بدانید که تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری زیاد دوچندان است .

کاغذ دیواری سه خط

آیا انتخاب کاغذ دیواری به جای رنگ درست است؟

در جواب بایستی بگوییم یکی‌از مهمترین دلایل تعیین کاغذ دیواری به جای رنگ این است که طرح‌ها و رنگ‌هایی که بوسیله کاغذ دیواری می‌توان روی دیوار تشکیل داد , در حقیقت با نگارگری دیوارها ناممکن است.

در صورتی که دوست دارید طرح و نقشی یگانه را با جلوه‌ای جالب و مختلفی بر دیوار داشته باشید رویکرد به کار گیری از کاغذ دیواری است; چون در شرایطی‌که که شما در قضیه هنر پباده سازی و نگارگری توان خیر و خوبی نداشته باشید , ساخت طرح و نقش خوشگل روی دیوار , مطمئنا از توان شما بیرون خواهد بود , براین اساس اینجاست که کاغذ دیواری شایسته ترین آیتم برای دکوراسیون میباشد.

گونه های کاغذ دیواری

از گونه های دسته های کاغذ دیواری می شود به تنی چند از آن‌ها اشاره نمود :

کاغذ دیواری های Damask : کاغذ دیواری هایی می‌باشند با طرح های مواج و کلاسیک
کاغذ دیواری های Floral : این کاغذ دیواری ها دارنده طرح های گل و بوته و طرح های انتزاعی می‌باشند .
کاغذ دیواری های Geometric Patterns : این گونه از ورقه دیواری دارنده طرح های هندسی میباشد .
کاغذ دیواری های Illastrations : این کاغذ دیواری دارنده نقوشی چهره‌ای و پوستر نظیر است .
برگه دیواری های Motif : کاغذ دیواری هایی با موضوع ای خلوت و طرح های دکوری تکرار شونده کوچک
کاغذ دیواری Plain/Texture : کاغذ دیواری های بی آلایش و تک رنگ که اکثر وقت ها برنامه ای معمولی و یکنواخت دارا‌هستند .
کاغذ دیواری های Striped : کاغذ دیواری با الگوهایی از خطوط پهن و موازی در جهت های افقی و عمودی که با خطای روئت کرد می‌تواند محیط را پهن خیس یا این که مرتفع خیس نمایانگر نماید .
گل رونده : کاغذ دیواری ای با شمایل گل های رونده ارگانیک که به صورت های انتزاعی و دیدنی ایجاد گردیده اند .
آبرنگی : مدلی از کاغذ دیواری هاست که در آن طرح ها به صورت آبرنگی و نگارگری کشیده شده‌است .
اسپرت : این جور کاغذ دیواری دارنده طرح های یگانه و اسپرت با سر مشق های هندسی میباشد .
با دقت قدمت کاری نگارنده ی این مقاله در قضیه دکوراسین داخلی و عمل ۱۵ ساله در بخش کاغذدیواری , کفپوش و پارکت لمینت برای این نیاز مشتریان هیچ جوابی خوب تر از کاغذدیواری نمی‌توان یافت . متریال ساختمانی که ممکن است در اولِ قدمت کاری خویش , یک پوشش بی آلایش فقط برای فساد های یک دیوار بود , ولی روز جاری در بازار جمهوری اسلامی ایران و عالم در گونه های و اقسام محصول ها و کیفیت ها ساخته و ایجاد میگردند .

مشاهده آلبوم های کاغذ دیواری

جهت سفارش انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری با ما در تماس باشید.

منبع: فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین