رومیزی و رانر های فروشگاه اینترنتی دکوراسیون ۳خط از جنس مخمل کوبیده شده هستند. این رومیزی ها دارای طرح های چاپ شده با بهترین کیفیت چاپ هستند. کیفیت بسیار بالای چاپ، قابلیت شستشو با مواد شوینده را بدون هرگونه آسیب به طرح و پارچه و رنگ پریدگی فراهم می کند.

محصولات پارچه ای مانند کوسن و رومیزی می توانند نقش موثری در دکوراسیون داخلی منزل داشته باشند. طرح و رنگ استفاده شده در دکوراسیون خانه با این محصولات به راحتی هماهنگ می شود و می توانند تصویری زیبا و چشم نواز در محیط ایجاد نمایند. ست کردن این محصولات با پرده میتواند زیبایی منزل شما را دوچندان کند شما به راحتی میتوانید از طریق سایت سه خط ست پرده و کوسن و رومیزی را طبق رنگ و مدل دلخواه خود سفارش بدهید.

رومیزی های مخمل دارای طرح های بسیار زیبا به سبک سنتی بوده و رنگبندی متنوعی دارند. تنوع رنگ و طرح در این رومیزی ها موجب شده است تا استفاده از آن ها در هر سبک و رنگ دکوراسیون امکان پذیر باشد. علاقه اغلب مردم ایران به سبک و طرح های سنتی موجب شده است که این رومیزی ها با طرح های خاص و منحصر به فردی که دارند مورد توجه این افراد قرار بگیرند. امروزه دکوراسیون های داخلی با سبک های مختلف با استفاده از عنصری که نماد سنت ایرانی باشد به راحتی تلفیق می شوند. و افراد با هر سلیقه ای می توانند سبک تلفیقی خود را بیافرینند.

فروشگاه کاغذ دیواری سه خط