رول کاغذ دیواری چند متر است؟

رول کاعذ دیواری
Rate this post

شما مشتریان گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با ما در فروشگاه اینترنتی دکوراسیون سه خط در تماس باشید.

کاغذ دیواری یک پوشش زیبا و جذاب برای پوشش دیوار منزل می باشد. شما باید قبل از خرید و انتخاب کاغذ دیواری در مورد رنگ مناسب و طرحی که به منزل و وسایل خانه شما می آید. که توضیحات کامل تری راجع به انتخاب مناسب کاغذ دیواری در مقالات قبلی برای شما نوشته ایم.

هر رول کاغذ دیواری برای چند متر مربع دیوار مناسب می باشد؟

در اکثر مواقع شاهد این موضوع هستیم که افراد اطلاعات کافی در مورد رول های کاغذ دیواری و نحوه محاسبه تعداد و همچنین هزینه کاغذ دیواری ندارند و پرسش هایی را در این زمینه مطرح می نمایند.

از مواردی که اکثر مشتریان دوست دارند پیش از خرید نسبت به آن اطلاع و آگاهی کافی به دست آورند این است که دیواری که قصد دارند آن را کاغذ دیواری کنند، به چند رول کاغذ دیواری نیاز دارد و هزینه نصب آن چقدر است، هر رول کاغذ دیواری چند متر است و چه سطحی از دیوار را پوشش می دهد، کدام کاغذ دیواری ها پرت و دور ریز کمتری دارند.

اصطلاحاتی که فروشنده ها به کار می برند چه مفهومی دارد، در این مقاله سعی می کنیم تا توضیح کاملی در این موارد بدهیم و مشتریان گرامی با مطالعه آن بتوانند انتخابی آگاهانه داشته باشند؛ ابتدا شرحی از نحوه قیمت گذاری کاغذ دیواری ها می دهیم و سپس به موضوع اندازه گیری دیوارها  و محاسبه تعداد رول مورد نظر می پردازیم.

  1. اگر عرض هر رول کاغذ دیواری که انتخاب کرده اید . ۵۳ سانتیمتر ( و طول ۱۰ متر ) باشد، یک رول آن معادل ۵.۳ متر مربع می باشد.
  2. اگر عرض هر رول کاغذ دیواری شما  ۱۰۶ سانتیمتر ( و طول ۱۵ متر ) باشد، یک رول آن معادل ۱۶ متر مربع است که در هر سه مورد باید پرتی (دور ریز) کار را هم در نظر گرفت.
  3. و اگر رول کاغذ دیواری شما با عرض ۷۰ سانتیمتر ( و طول ۱۰ متر ) باشد، یک رول آن معادل ۷ متر مربع است.

با انتخاب درست ابعاد کاغذ دیواری بر حسب متر مربع دیوار می توانید از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

منع: فروشگاه کاغذ دیواری و دکوراسیون سه خط

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین