روش تشخیص پارکت لمینت ضد آب چیست؟

کفپوش چوبی
روش تشخیص پارکت لمینت ضد آب چیست؟
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

شاید بیشترین سوالی که ذهن شما را هنگام خرید پارکت لمینت مشغول میکند این است که روش تشخیص پارکت لمینت ضد آب چیست؟

با دقت به عملکرد روز افزون پارکت لمینت در تمام عالم و استفاده این متاع قشنگ در چینش داخلی موضوع ضعف پارکت در قبال آب مطرح گردید. بدین جهت تولید کنندگان پارکت لمینت به تفکر ساخت محصولی ضد آب و تماما قابل شستشو برای به کار گیری در مکان های مرطوب و در معرض آب مثل استخر و اماکن تجاری که نیاز به شستشو دارا هستند، افتادند و لمینت تماما قابل شستشو با طرح پارکت , از جنس PVC , LVT و موادی شبیه ساخت گردید.

این تولیدها که به اسم پارکت ضد آب و یا پارکت لمینت ضد آب در بازار مذکور میشوند تماما قابل شستشو و قابل به کار گیری در استخر و سونا , آشپزخانه , رستوران , مطب و دیگر مکانهایی که نیاز به شستشوی مداوم دارا هستند قابل به کار گیری می باشند.

با یکسری روش معمولی و اجرای آن میتوان پارکت لمینت ضد آب ما دارای مواد گیاهی خاص میباشد یا نه؟؟ در‌حالتی که روی کناره های آن ناخن بکشیم و نوعی چربی زیر ناخن تجمع نماید به نحوی که با آب قابل شستن نباشد. بیشتر پارکت لمینت ضد آب اصل و دارنده مواد منحصربه‌فرد خود می باشد و وگرنه از پارافین یا مواد ضد آب تصنعی و مصنوعی که کیفیت خوبی ندارند در ایجاد آن استفاده شده است که این دسته مواد عمر خود پارکت لمینت را به میزان زیادی کاهش خواهد داد.

استفاده از مواد تصنعی در پارکت لمینت ضد آب عمر آن را کاهش و منجر میشود مقابل حرارت ضعیف شوند و رنگ و حالت آن با گذشت زمان تغییر و تحول نماید , با قرار دادن یک تایل از پارکت لمینت ضد آب در دمای بالای ۴۵ دجه نظیر سیستم گرمایش با درجه بالای ۴۰ درجه به مدت ۱۰ ساعت در صورت تغییر رنگ حاشیه های آن و کم رنگ شدنش نمونه تقلبی بوده و از مواد تصنعی و مصنوعی در آن استفاده شده است.

منبع: دکوراسیون سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین