راهنمای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک

Room-Baby-Bedroom-Wallpaper

کاغذ دیواری کودک

Rate this post

این روزها انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک با توجه به تنوع طرح های کاغذ دیواری و سلیقه و علایق کودکان گاهی به تصمیمی سخت تبدیل می شود.

اما با رعایت چندنکته ساده می توانید بین خواسته فرزندتان و طرحی که تا مدتها زیبا و جذاب بماند تعادل برقرار کنید.

شاید این مطلب هم برای شما مفید باشد: دکوراسیون اتاق کودکان با ابعاد کوچک


نکاتی در انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک

  1. سعی کنید از کاغذ دیواری هایی با طرح های کارتونی استفاده نکنید. اگر کودکتان به شخصیتی کارتونی علاقه دارد در هنگام انتخاب وسایل کوچک اتاقش مثل چراغ خواب یا کوسن از آن شخصیت استفاده کنید. تا در مواردی که علاقه کودکتان تغییر کرد راحت تر بتوانید تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید .
  2. بهترین کاغذ دیواری ها برای اتاق کودک کاغذ دیواری هایی با رنگ زمینه خنثی هستند. چون راحت تر با وسایل اتاق هارمونی پیدا می کنند و شما هنگام تعویض وسایل اتاق کودکتان دغدغه کمتری دارید. از نظر اقتصادی هم هزینه کمتری صرف خواهید کرد .
  3. در هنگام انتخاب کاغذ دیواری گاهی ساختار شکنی کنید. الزامی نیست که حتما رنگ آبی پسرانه باشد و رنگ صورتی برای دختران استفاده شود. میتوانید با سلیقه خود رنگ های کودکانه ای انتخاب کرده و ترکیب جدیدی خلق کنید.
  4. بهتر است به جای انتخاب یک رنگ واحد و تک از ترکیبی از چند رنگ استفاده کنید. با این روش علاوه بر جلوه بهتر، کار شما برای انتخاب و تغییر وسایل اتاق، ساده تر خواهد بود .
  5. اگر اتاق فرزندتان ابعاد کوچکی دارد از کاغذ دیواری با طرح های پیوسته و شلوغ استفاده نکنید. استفاده از کاغذ دیواری شلوغ باعث آشفتگی فضا شده و آرامش محیط را کم میکند. سعی کنید از طرح های ساده تر برای حفظ آرامش و شادابی محیط استفاده کنید.
  6. سعی کنید در انتخاب کاغذ دیواری و پوستر دیواری برای اتاق کودک تان از طرح های تخیلی کمک بگیرید. این طرح ها باعث ایجاد و رشد خلاقیت در کودکان می شود. هرچه زمینه تخیل برای کودکان بیشتر فراهم باشد، رشد فکری و خلاقیت بیشتری خواهند داشت.
  7. اگر اتاق کودک شما نور کمی دارد حتما از کاغذ دیواری های روشن برای تنظیم نور اتاق کمک بگیرید. استفاده از طرح هایی با رنگ تیره میتواند اتاق را کم نورتر و دلگیر کند.
  8. استفاده از پوستر دیواری طرح کودک در کنار کاغذ دیواری، میتواند کمک زیادی به فضاسازی اتاق کودکتان کند. پوسترها تنوع بسیار زیادی از نظر طرح دارند. شما می توانید با استفاده از این طرح ها، برای کودکتان با هر سلیقه ای فضایی دلپذیر و جذاب ایجاد کنید.

 

 

گردآوری و تنظیم: احمد زاده – فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

 

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.(فروشگاه انواع کاغذ دیواری سه خط)

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین