راهنمای انتخاب پرده اتاق خواب
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

قبل از انتخاب هر کالایی ابتدا باید به کارایی آن توجه داشته باشیم. لوازم داخلی خانه می تواند بر شکل ظاهری خانه تاثیر بگذارد و این نکته در مورد پرده های خانه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. انتخاب پرده مناسب در شکل ظاهری خانه بسیار مهم می باشد.

مشاهده محصولات پرده سه خط 

پرده اتاق خواب و کارایی آن

اولین نکته که که باید در نظر بگیرید این است که شما از پرده اتاق خواب خود چه انتظاری دارید؟ شما می خواهید پرده اتاق شما چه کاری را برای شما انجام دهد؟ اینکه شما از چه نوع پرده ای در اتاق خواب خود استفاده می کنید می تواند شکل ظاهری اتاق شما را تغییر دهد.باید در نظر داشته باشید که شما می خواهید پرده اتاق خواب شما جلوی نور خورشید را بگیرد یا خیر می خواهید فقط از تابش مستقیم نور به داخل جلو گیری کنید.

اگر شما می خواهید جلوی تابش نور خورشید را بگیرید باید از پرده های ضخیم تر استفاده کنید.پرده های ابریشمی ، توری، و یا نازک مناسب برای افرادی می باشند که می خواهند از نور خورشید لذت ببرند.شاید هم شما به هیچ یک از این نکات توجهی ندارید و پرده فقط برای شما جنبه تزئین دارد.

از چه چوب پرده ای برای پرده اتاق خواب استفاده می شود؟

اولین نکته این است که چه مقدار فضا در بالای پنجره وجود دارد و انتخاب چوب پرده بستگی به فاضله بالای پنجره دارد .انتخاب چوب پرده به شکل ظاهری پرده اتاق خواب شما تاثیر می گذارد. اگر فاضله بالای پنجره کمتر از ۱۰ سانتی متر بود هیچگاه از چوب پرده های ضخیم استفاده نکنید. اگر شما دوست دارید که برای اتاق خواب خود از چوب پرده ضخیم و مجلل استفاده کنید می توانید چوب پرده خود را به سقف متصل کنید که این کار نیاز به وسایل خاص خود می باشد.

پرده اتاق خواب باید چه سبک و ظاهری داشته باشد؟

دکور داخلی و وسایل هایی که در اتاق خواب شما هستند یک امر مهم در انتخاب پرده شما می باشند. به طور مثال اگر تخت، صندلی و یا فرشی که داخل اتاق خود دارید طرح سنتی دارند شما هم باید پرده اتاق  خود را طرح سنتی انتخاب کنید. و یا اگر دکور مدرنی دارید سعی کنید از پرده های ساده یا مدرن تری استفاده کنید.بیشتر

اتاق خواب های خیلی مدرن بدون پرده می باشند و اصلا از پرده در این اتاق ها استفاده نمی شود.

چه پرده ای انتخاب کنیم که هزینه کمتری داشته باشد؟

یکی از نکات مهم انتخاب پرده هم می تواند هزینه ای باشد که شما برای تهیه پرده کنار گذاشته اید. این نکته را در نظر بگیرید که دوختن پرده از خرید حاضری آن برای شما هزینه کمتری خواهد داشت. اما خرید پرده آماده درد سر های آماده سازی پرده دوخته شده را ندارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین