رانر چیست و چرا این همه طرفدار دارد؟

رانر
رانر چیست و چرا این همه طرفدار دارد؟
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

رانر چیست و چرا این روز ها این همه طرفدار در ایران دارد؟ رانر به عبارتی رومیزی خودمان میباشد, ولی با ارتفاع بسیار و پهنا کم. در حقیقت شما با استفاده از رانر زیبایی میزتان را نیز نهفته نخواهید نمود( چنانچه میز چوبی خوش‌ رنگی استفاده میکنید و مدام در دوراهی رومیزی داشتن می باشید زیرا سطح میزتان قشنگ‌تر از چیزی شده که زیر پارچه قایم گردد قطعا متوجه این قضیه خواهید شد ) . رانر تبدیل به قسمتی از دکورا سیون میزهای مدرن شده و در پذیرایی‌ها غالبا رنگ و لعاب تازه‌ای داراست.

نکات مهم در انتخاب رانر

برای تعیین رانر ( درست مانند هر وسیله دیگری ) حتما موادتشکیل دهنده دیگر اتاقی را که میز در آن قراردارد بررسی فرمایید . رانرها در طرح‌ها , جنس‌ها و رنگ‎‌های خیلی مختلفی مو جود میباشند و برای هر ذوق و سلیقه و چیدمانی پیدا می شوند .

هرچه انتخاب میکنید , مطمئن گردید که آن قدر قطور نیست که مانند یک انگشت ورم کرده از سطح میزتان فراتر بیاید و جلوی دید را بگیرد .
به جنس میز دقت نمائید . درصورتی که میزتان از فرآورده شیشه یا چوب لاکی است , رانرهایی از مال ساتن , تور ارگانزا و پلی‌استر برای شما مطلوب می باشند البته در حالتی‌که چوب , فلز یا سرامیک سطح میز شما‌را پوشیانده خوبتر است به سراغ تور یا پارچه‌های کرباسی بروید . برخی رانرها ولی برای هرجنس میزی مطلوب میباشند : مانند آن‌هایی که جنسی پولکی دارا هستند .

رانر در دکوراسیون

رانرها غالبا و به صورت کلاسیک در طول میز قرار میگیرند و تمام طولش را می‌پوشانند البته رانرهای کوتاه‌تر نیز می توانند ظاهری مدرن و کژوال به دکوراسیون میز شما بدهند , تنها کافیست آنان‌را در پهنا میز بیندازید , این طوری سطح بیشتری از چوب دوست‌داشتنی‌تان نیز نمایان می‌گردد.

منبع: سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین