Rate this post

امروزه دکوراسیون دفتر کار برای جذب مشتریان و روحیه بیشتر دادن به کارمندان از اهمیت زیادی بر خوردار می باشد. حال باید در نظر داشته باشیم برای هر دفتر کار و محلی چه دکوراسیونی مناسب تر می باشد و باعث جذابیت بیشتری خواهد شد. پس در ادامه مقاله دکوراسیون دفتر کارهای کوچک و مدرن با ما همراه باشید.

دکوراسیون دفتر کارهای کوچک

برای طراحی و دکوراسیون دفتر های کار کوچک قطعا سختی هایی وجود دارد. در این صورت بهتر است به برخی از تکنیک ها و اصول طراحی در فضاهای کوچک مسلط باشید تا بتوانید فضایی شیک و مدرن را برای کارکنان ایجاد کنید. بیشتر

طراحی فضای داخلی دفتر کار کوچک

قبل از انجام هر کاری ابتدا باید رنگ دیوار ها را در نظر بگیریم. دیوار ها بخش مهمی از دکوراسیون دفتر کار هستند و می توانند در کوچک و یا بزرگ تر به نظر رسیدن دکوراسیون دفتر کار کوچک تاثیر گذار باشد بنابراین بهتر است برای دیوار و کفپوش و سقف دفتر کار با متراژ کوچک از رنگ های روشن نظیر سفید و کرم و لیمویی و بژ استفاده کنید. علاوه بر رنگ دیوار ها رنگ وسایل نیز در دکوراسیون داخلی دفتر کار می تواند تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در فضای دفتر کار کوچک از وسایل با رنگ های تیره استفاده کنید تا وسایل کوچکتر به نظر برسند و علاوه بر این با ترکیب رنگ های تیره و روشن تضاد زیبایی در دیزاین داخلی دفتر کار ایجاد شود.

در فضای دفاتر کار با متراژ کوچک بهتر است از میز هایی با طراحی کاربردی استفاده کنید تا استفاده بهینه را از فضای دفتر کار داشته باشید. مبلمان و صندلی های دفتر کار با متراژ کوچک نیز بهتر است ظریف و ساده باشند تا فضایی کمتر را اشغال کنند. 
سایر وسایل مورد نیاز در دفتر نیز باید به گونه ای انتخاب شوند که فضای کمتری را اشغال کنند و علاوه بر این چیدمان وسایل در دکوراسیون اداری کوچک باید به شیوه ای اصولی انجام شود.

طراحی دکوراسیون با دفتر کار های مدرن

نتخاب رنگ مناسب طراحی نورپردازی نیز از دیگر عوامل مهمی است که باید در هنگام دکوراسیون داخلی دفتر کار به آن توجه داشته باشید. نور دفتر کار باید به اندازه کافی باشد تا چشم ها خسته نشود و هر یک از کارکنان از کار کردن طولانی مدت خسته نشوند همچنین نبود نور کافی موجب ضعف در بینایی و چشم درد می شود.

انتخاب مبل اداری مناسب نیز از دیگر موارد ضروری است که باید به آن توجه داشته باشید زیرا بیشتر اوقات کاری پشت میز سپری می شود بنابراین تهیه میز و صندلی ارگونومیک اولین اصل برای طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر کاری محسوب می شود.

دکوراسیون دفتر کارهای کوچک و مدرن

منبع: دکوراسیون سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین