Rate this post

طراحی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت توسط فروشگاه سه خط.

حداقل سه دسته از افراد هستند که در محیط‌های اداری رفت و آمد دارند و مدت زمانی را در آنجا سپری می‌کنند. هر یک از این دسته افراد با توجه به شرایط و رتبه‌های اجتماعی زمان بیشتری یا کمتری را در محل اداری حضور پیدا می‌کنند. در این مقاله قصد داریم تا این افراد را بصورت دقیق در یک اتاق، و منحصرا اتاق مدیریت در نظر گرفته و با توجه به نوع حضور آن‌ها در محیط اتاق مدیریت به یک نگاه کلی از چگونگی دکوراسیون اداری اتاق مدیریت دست یابیم.

نکاتیدرباره دکوراسیون اتاق مدیریت

طراحی، ایجاد و حتی تغییرات پس از چیدمان اتاق مدیریت تا حد بسیاری به سلیقه شخص مدیر بستگی دارد، اما با رعایت اصول کلی می‌توان ضمن اعمال سلیقه، موارد گفته شده فوق را نیز در چیدمان گنجاند. برای ارائه پیشنهاد دو نوع فضا را در نظر می‌گیریم و برای هر یک راهکاری ارائه می کنیم.

beautiful-photo-led-light-bulbs-for-home1

دکوراسیون فضای کوچک اتاق مدیریت

میز مدیر، صندلی اداری، کمد و فایل‌ها، مبل یا مبلمان میزبان، همگی در سمتی از اتاق قرار گیرند که فضای داخلی دفتر را بزرگ جلوه کند. بهتر است رنگ اتاق یا پوشش روی دیوارها از رنگ‌های متضاد با اتاق‌های سایر دفاتر باشد، طیف رنگ نیز بر اساس سلایق مدیران تعیین می‌شود، اما باید نکات روانشناسی آن نیز رعایت شود. همچنین بهتر است از پوشش چرم و چوب مرغوب در دکوراسیون اداری اتاق مدیریت استفاده شود چرا که باعث ایجاد حسِ لوکس بودن در محیط خواهد شد.

رنگ‌های زرشکی و بنفش انتخاب‌های خوبی برای چرم و چوب‌های تیره‌تر به عنوان مکمل هستند. با وجود تیره­‌گی‌های بیان شده، از نورهای غیر مستقیم بهره بگیرید تا انعکاس نور لطمه‌ای به برجسته بودن یا محو شدن دکوراتیوها وارد نکند.

 

اتاق های بزرگ

اگر از کاغذ دیواری یا رنگ‌های تیره در اتاق استفاده شود، ساختار اتاق نیاز به یک ریتم موزون برای القای قدرت دارد. استفاده از رنگ قرمز در اتاق و همچنین دیوارهای قهوه‌ای سوخته با رگه‌های طلایی مخفی که با انعکاس نور نمایان می‌شوند، جلوه ممتاز بودن به اتاق می‌دهد. در اتاق مدیریت بهتر است از یک صندلی خاص در گوشه‌ای از اتاق برای استراحت بهره گرفته شود تا علاوه بر به وجود آمدن حس راحتی در چنین فضایی، آن صندلی نقش دکوراتیو را نیز برایتان بازی کند. همین طور می‌توانید از ابزار و لوازم نوستالژیک برای چنین فضایی استفاده کنید و پرده‌های خاص برای پنجره‌ها انتخاب کنید.

استفاده از فرش نیز برای چنین جایی پیشنهاد هیجان انگیزی است. یک فرش کوچک که در محل رفت آمد قرار نگرفته باشد و بیشتر جهت جلوه‌گری باشد تا کاربردی بودن. همچنین در اتاق مدیریت معمولا از تابلوهای دیواری هیجان انگیز یا گران قیمت نیز استفاده می‌شود تا افراد را تحت تاثیر قرار داده و به آن‌ها بفهماند که در اتاق یک رییس حضور دارند!

جهت اطلاع از آخرین قیمت های کاغذ دیواری و پوستر های سه بعدی با ما در تماس باشید.

منبع: فروشگاه دکوراسیون اداری سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین