خرید انواع کوسن زیبا و شیک

طرح پوستر دیواری - کاغذ دیواری ارزان - قیمت پارکت لمینت

کوسن ها، بالش های کوچکی هستند که آنها را برای زیبایی و رنگ و عمق دادن به خانه بر روی مبل ها و یا تخت از آن استفاده می کنند. کوسن ها انواع رنگ و طرح و اندازه مختلفی دارند. اگر می خواهید یک تنوع اساسی به دکوراسیون خانه دهید و یا خانه و مبل های خود را رنگی تر نشان دهید بهتر است به دنبال کوسن های جذاب و شیک باشید. برای خرید انواع کوسن زیبا و شیک با ما در تماس باشید.

انواع کوسن ها

  1. کوسن با لبه های تیز: این کوسنها که محبوبترین نوع کوسنهاست و معمولا از پارجه های مخمل یا ساده درست شده اند. این کوسن ها لبه های تیز دارند و معمولا برای مبل های کلاسیک و مدرن مناسب می باشند.
  2. کوسن های سوسیسی: این کوسنها استوانه ای شکل هستند و در دو طرف مبل قرار می گیرند. معمولا این کوسنها را برای مبلمان سلطنتی استفاده می کنند.
  3. کوسن های گرد: کوسن های گرد جزو کوسن های فانتزی می باشند که ترکیب آن با کوسن های سوسیسی عالی می شود.
  4. کوسن های های منگوله دار: این کوسنها از چهار طرف آن منگوله آویزان است و می تواند مدل خاصی را به دکوراسیون شما بدهد.
  5. کوسن های لبه پارچه ای: این کوسنها نوعی دیگر از کوسن های منگوله دار هستند که به جای منگوله از پارچه خود کوسن در دور آن استفاده شده است و در اتاق خوابها استفاده می شود.
  6. کوسن های پولکی: جدیدترین و مدرنترین نوع کوسن ها می باشند که از پولک برای تزئین آنها استفاده شده است.
  7. کوسن های مکعبی: این کوسنها شبیه یک مکعب است که از دو کف و چهار تکه پارچه برای اتصال دو کف تشکیل شده است. اندازه این کوسن ها می تواند متغیر باشد و این اندازه به شرایط مبلمان و دکوراسیون داخلی  بستگی دارد. اگر خانه شما دکور فانتزی داشته باشید می توانید هر تکه پارچه را به یک رنگ انتخاب نمایید.
  8. کوسن های ترکیه ای: ین کوسنها شبیه به کوسن های با لبه های تیز می باشند اما پایه و بنیاد اولیه شان همان است. این کوسن ها در لبه های خود ریسمان هایی ضخیم دارند .
  9. کوسن های پشتی: اگر نوعی ساختارشکنی را در دکوراسیون داخلی خانه شما به وجود بیاورد می توانید از این نوع از کوسن ها با ابعاد مختلف در گوشه های دنج خانه استفاده کنید .
  10. کوسن های تخت: این کوسن ها برای تزیین تختها و کاناپه ها استفاده می شود و عرض شان نسبت به دیگر کوسن ها کمتر است. معمولا این کوسنها را در تعداد زیاد تهیه می کنند و به دلیل عرض کم، کار آیی شان به نسبت دیگر کوسن ها کمتر است.

مطالب بیشتر:

نظر خود را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are makes.

فروشگاه کاغذ دیواری سه خط