Rate this post

یکی از قسمت های مهم هر خانه ای حیاط آن است. بسته به نوع ساختمان و آب و هوای محیط و مساحتی که برای این فضا در نظر گرفته شده است باید طراحی متفاوتی برای فضای باز منزل انجام شود.حیاط پشتی

اگر حیاط کوچکی در پشت خانه دارید میتوانید به عنوان یک فضای دنج و آرام برای سرو وعده های غذایی از آن استفاده کنید. برای زیباتر شدن این فضا استفاده از گیاهان رونده بر روی دیوارها و شن و سنگ ریزه سفید برای سطح زمین ایده ی خوبی ست. استفاده از باغچه های کوچک نزدیک به دیوار یا گلدان های کوچک در این فضا و قرار دادن آب نماهای کوچک میان گلدان ها   نیز برای صمیمی تر جلوه دادن محیط راهکار بسیار خوبی ست.

 

 

 

حیاط منزل ویلایی (مدرن)

 

 

اگر ساختمان ویلایی با حیاط نسبتا بزرگ دارید میتوانید با گل کاری و کاشتن چمن و چند درخت و درختچه باغ کوچکی برای خود محیا سازید. همیچنین درصورتی که امکان کاشت چمن را ندارید می توانید از چمن مصنوعی برای این کار استفاده کنید. برای کاربردی تر شدن محیط میتوانید از آلاچیق و باربکیو برای زمان های استراحت و دورهمی های شبانه استفاده کنید. همچنین برای روشنایی محیط در شب میتوانید از شمعدان های مخصوص باغ یا حبابهای شیشه ای که داخل آن شمع های بزرگ و قطور قرار میگیرند استفاده کنید.

 

 

 

 

 

حیاط بزرگ

 

برای منازل مدرن توصیه میشود فضای باز مدرنی نیز در نظر بگیرید. معمولا فضای حیاط ویلاها و بخش های دیگر خانه در اینگونه منازل با پنجره هایی با شیشه های بزرگ از هم جدا میشود و فضای حیاط به خوبی از داخل منزل قابل دیدن است. برای کف حیاط اینگونه منازل سنگ های غیرصیقلی به رنگ های دودی و خاکی رنگ بسیار مناسب هستند. تعدادی باغچه با طراحی مدرن و مبلمان های کوچک و ساده انتخابهای خوبی هستند. جهت نورپردازی این گونه فضاها استفاده از پرژکتورهایی داخل باغچه و میان گل ها ایده ی بسیار خوبی ست و در زیبایی فضا تاثیر شگفت انگیزی دارد.

 

 

تراس رو به دریااگر فضای باز منزل شما تراسی رو به دریاست میتوانید از صندلی های حصیری و چوبی بر روی پارکت هایی مخصوص فضای باز استفاده کنید . البته برای انتخاب این پارکت ها قطعا استفاده از متریال های با کیفیت از اهمیت بسزایی برخوردار است که در این رابطه میتوانید از مشاورین آنلاین طراحی دکوراسیون سه خط مشاوره و راهنمایی بگیرید.

 

 

 

گردآوری و تنظیم: مهرسا میرزایی– فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

 

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین