ترفند های طراحی داخلی برای تغییرجلوه ی خانه خود

design-tricks-via-decoist-couches-w-slip-covers
Rate this post

ترفند های طراحی داخلی برای تغییرجلوه ی خانه خود

فرقی نمی‌کند که شما فقط اثاث کشی کرده‌اید یا به دنبال یک انتخاب سریع برای خانه هستید. یا شاید حتی چیزی مهم‌تر از آن،به هرحال برخی از حقه‌های طراحی داخلی شناخته‌شده‌ای هستند که طراحان آن ها را به راحتی می‌توانند با حداقل تلاش و هزینه انجام دهند.

گاهی اوقات کوچک‌ترین چیزها بیش‌ترین تاثیر را می‌گذارند.این می‌تواند اضافه کردن یک آینه، نقاشی، لامپ یا حتی یک گیاه باشد.شاید می‌خواهید دیوارها را ظریف تر کنید، یک اتاق را روشن تر کنید، یا کمی گرما به فضای زندگی خود اضافه کنید.نگاهی به این نکات هوشمندانه طراحی بیندازید و ببینید که آن‌ها چطور می‌توانند الهام بخش شما باشند!

Design-tricks-via-Triangle-Honeymoom-bright-LR

۱. اتاق‌های کوچک‌تر را با رنگ‌های روشن‌تر رنگ کنید تا به شما کمک کند اتاق را بزرگ‌تر احساس کنید

اتاق نشیمن در تصویر بالایی نمونه محسوسی از نحوه به حداکثر رساندن یک فضای کوچک برای زندگی است. یک اتاق با این اندازه تمایل به تنگ به نظر رسیدن دارد اما پنجره‌های بزرگ، دیوارهای رنگی و استفاده گسترده از آینه نه تنها بازتاب نور طبیعی است که از درها و پنجره‌ها ساطع می‌شود. همچنین استفاده از آینه توهم دیداری است و باعث می‌شود اتاق به نظر بزرگ‌تر از آنچه در واقع هست باشد.

برعکس، رنگ‌های تیره‌تر یک اتاق را کوچک‌تر می‌کنند.حتی با فراوانی نور طبیعی و قرار گیری استراتژیک آینه، این اتاق حس جعبه ی تاریک به انسان می دهد.

Design-Tricks-via-Michael-Partenio-Mirrros-to-add-light

۲. از آینه‌های تزئینی برای اضافه کردن نور آنی به فضای زنده خود استفاده کنید

همانطور که در بالا مشاهده شد، آینه می‌تواند برای ایجاد فضای کوچک نیز مورد استفاده قرار گیرد.برای اتاق‌های بزرگ‌تر یا هر اتاق با مقدار محدودی نور طبیعی، آینه‌ها به طور مستقیم نورهایی که از پنجره‌ها عبور می‌کنند را به فضا اضافه خواهند کرد.آینه‌ها نیز می‌توانند به جای اثری هنری برای پر کردن فضای خالی دیوار استفاده شوند.آینه‌های بزرگ یا کوچک، نور و ابعاد را به فضای زنده شما اضافه می‌کنند.

Design-tricks-image-via-google-mixed-up-textures-and-patterns

۳. چیزها را با هم مخلوط کنید.الگوها و بافت ها،قدیمی و جدید، گران‌قیمت و ارزان را با هم مخلوط کنید

هیچ مشکلی با قرار دادن عتیقه جات خانوادگی در کنار مبل مدرن شما وجود ندارد.همه طراحان دکور داخلی خوب به شما خواهند گفت که مهم‌ترین جنبه برای تزیین خانه تان این است که شخصیت و سبک شمارا و اینکه شما چه کسی هستیدرا نشان می‌دهد.
آن میز تحریر قدیمی که پدربزرگ شما روی آن قصه تعریف می کرد.داستان گذشته شما را بازگو می‌کند.مبل مدرنی که شما عاشق آن بودید و به سادگی مجبور بودیدآن را بفروشید،بازگو کننده ی یک داستان است، داستان فعلی شما و دلیلی وجود ندارد که گذشته و حال نمی‌توانند به خوبی باهم هم‌زیستی داشته باشند.

همین کار را می‌توان برای هنر انجام داد.حالا شما ممکن است نمی‌خواهید نقاشی سالوادور دالی را در یک دیوار کنار نقاشی مونت(نقاش کلاسیک فرانسوی) قرار دهید، اما دلیلی وجود ندارد که بیان کند چرا آن‌ها نمی‌توانند در یک اتاق با هم باشند.با اسباب و اساسی که می‌تواند مبلمان، قالیچه یا بالش‌ها باشد، استفاده از رنگ‌های متنوع و الگوهای مختلف می‌تواند باعث ایجاد گرما و بافت به فضای زندگی شما شود.Design-tricks-via-hgtv-wicker-baskets-used-as-storage1

۴. سبدهای سیمی

سبدهای سیمی یک روش اقتصادی و ظریف برای اضافه کردن انبار به هر اتاق هستند.سبدها را می‌توان برای ذخیره و قراردادن کتاب‌ها، مجلات معماری و دکوراسیون، اسباب‌بازی، حوله و پتوها به کار برد.یکی از سبدهای کوچک حصیری را در آشپزخانه خود بگذارید تا به زیبایی میوه‌ها و سبزیجات خود را در آن در دسترس خود قرار دهید و آن هارا ذخیره کنید.Design-tricks-using-what-you-have-plates-on-walls-The-Nester

۵. از آنچه که دارید استفاده کنید.

ما همه چیزهایی در اختیار داریم،که احتمالا یه جایی تو جعبه‌ها هست وخیلی وقته که یه نگاه هم بهشون نکردیم.خانه شما به برخی لوازم جانبی نیاز دارد.به جای دویدن به طرف فروشگاه، نگاهی خوب به آنچه دارید، بیندازید. سینی های چوبی، اکریلیک، فلزی یا نقره ای می توانند در بالای قفسه های چمدان، چرخ دستی های چای، میز کنار تخت و میزهای قهوه بعنوان بافتی مناسب قرار بگیرند.
شمع را روی آن‌ها قرار دهید، قاب‌ها و یا کتاب‌ها را روی آن‌ها قرار دهید.صفحات را می توان برای ایجاد هنر دیواری شگفت‌انگیز به کار برد.نقاشی های موجود روی کتاب‌های کودکان را می‌توان قاب کرد و در اتاق‌های بچه‌ها و یا حمام آن‌ها نصب کرد.از کاری که کردی تعجب خواهی کرد!decorating-tricks-hannging-pot-racks-via-decortoadore

۶. یک نگه دارنده گلدان آویزان را به آشپزخانه تان اضافه کنید.

آشپزخانه ها محکوم به گرم و جذاب بودن هستند.ما بیشتر اوقات خود را در مورد آماده کردن غذا، خوردن غذا و یا سرگرم کردن خود در آن صرف می‌کنیم.
یک نگهدارنده ی پلاستیکی آویزان ظریف بسیار مفید است.آشپزخانه ها توسط شما در حال استفاده مداوم هستند و یک قفسه گلدانی معلق بدون شک باعث می‌شود که فرد در آن احساس خوبی را داشته باشد.
علاوه بر این که فضای شما بسیار شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، بیشتر فضای کابینت ها برای ذخیره کردن اقلام دیگر آزاد می‌شود.بندرت کسی از داشتن فضای بیش از حد گله می‌کند.design-tricks-plants-in-the-house-pinterest1

۷. به سمت رنگ سبز بروید

گیاهان را به فضای زنده خود اضافه کنید.آن‌ها را به هر اتاق، کوچک یا بزرگ، کم یا زیاد اضافه کنید.گیاهان وسیله‌ای ارزان برای تمیز کردن فضا و افزودن رنگ و بافت هستند.نه تنها گیاهان زیبا هستند بلکه بسیاری از آن‌ها می‌توانند هوای خانه و رطوبت متعادل را تمیز کنند.آن‌ها می‌توانند آلاینده‌ها را جذب کرده و گازهای مضر را از هوا حذف کنند.هیچ خانه‌ای نباید بدون این سبزهای عالی باشد!design-tricks-painted-bookcases-via-redoitdesign1

۸.قفسه های کتابتان را کاغذ دیواری یا نقاشی کنید

این تغییر ناگهانی رنگ، هر اتاق را روشن و دوباره تقویت می‌کند.!شگفت‌انگیز است که چیزی بسیار ساده به عنوان یک پوشش رنگی می‌تواند فورا انرژی مثبت فضا را تقویت کرده و آن را تغییر دهد.شاید ساده‌ترین و ساده‌ترین راه برای تبدیل یک فضای خسته‌کننده، استفاده از یک پوشش رنگ در جایی غیر منتظره باشد.کتابخانه ها مکانی ایده‌آل برای شروع هستند چون شما نیازی به رنگ کردن یک منطقه بزرگ ندارید.مکان‌های جالب دیگر برای اضافه کردن رنگ عبارتند از: شومینه ، درون کمد، راهروها و سقف‌ها.design-tricks-via-glitter-guide-layered-rugs1

۹.از فرش‌ها برای نرم کردن کف چوبی استفاده کنید

انداختن فرش به فضا گرما می‌دهد و می‌تواند بافت، رنگ و شخصیت زیادی به فضای زندگی شما اضافه کند.
کف پوش های چوبی بسیار زیبا و عالی هستند اما فاقد آسایش و راحتی به ویژه در ماه‌های سرد می باشند.
فرش می‌تواند به فضای زندگی شما جذابیت و عاملیت اضافه کند.از چندین الگو و پارچه‌ مختلف برای نشان دادن شخصیت خود استفاده کنید.یا چند قالیچه از یک الگو و بافت، ، اما همان رنگ را به آن اضافه کنید.

گزینه ها دراختیار بی‌شمار هستند.شما می‌توانید فرش های فضای خود را تغییر دهید تا فصول سرد را با استفاده از رنگ های گرم‌تر ونیز روزهای گرم‌تر رنگ ها روشن تر برای رسال استفاده کنید.
تعداد زیادی پارچه ی نخی دوست‌داشتنی و قابل شستشو وجود دارند که برای خانه های دارای فرزند کوچک ایده‌آل هستند.واقعا دلیلی وجود ندارد که چرا یک خانه با کودکان کم‌سن و سال نمی‌تواند یک خانه شیک باشد.

ترجمه و تنظیم: سیدمحمد آل ایوب– فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین