بهترین کفپوش برای اتاق نوزاد چیسـت؟

HM-09
Rate this post

در صورتی که کودک تان از آن سن شیطنتی که باید مدام مراقبش باشید گذر کرده است، میتوانید در مورد کفپوش اتاق شان کمی نرم تر برخورد نمایید و آن سخت گیری اولیه را کنار بگذارید، به طور مثال می توانید از پارکت های چوبی استفاده کنید و آن ها را با فرش های زیبا بپوشانید. در ادامه این مقاله با عنوان بهترین کفپوش برای اتاق نوزاد چیسـت؟ همراه ما باشید.

کفپوش امنیت او‌لین اصل کلیدی در گزینش کفپوش اتاق بچه است . صرف نظر از اندازه اتاق , سبک چینش داخلی و بودجه , به ایمنی و تن درستی کودک و فرزند خویش اعتنا نمایید. ارزش خرید کفپوش اتاق کودک نباید موجب تعیین کفپوش غیر مناسب و یا آسیب رسان باشد . کودک ها تحرک زیادی دارند و باید مکانی ایمن برای بازی و استراحت خردسالان در منزل وجود داشته باشد . دراین مقاله یک‌سری نمونه از کفپوش های مطلوب اتاق کودک را معرفی می‌کنیم . ساخت یک اتاق نوزاد مدرن و رویایی خلاف تصور شما بسیار سهل و آسان است و نیاز به توجه بسیار زیادی ندارد و فقط با مقداری خلاقیت و استفاده از نکات اساسی می‌توانید به شایسته ترین و آسان ترین وجه آنرا اجرا نمائید .

انواع کفپوش چوبی و پارکت لمینت برای اتاق کودکان بزرگ تر مناسب می‌باشند . تاوقتی‌که طفل هنوز به خوبی راه نمی رود , روی پارکت را با یک قالی کوچک یا موکت قابل انعطاف بپوشانید البته بهتر است کودکان بزرگ تر را کمی آزادتر بگذارید . نظافت پارکت چوبی بسیار سهل و آسان است و برای کودکانی که در گیر حساسیت می‌باشند مشکلی ایجاد نمیکند . جمع کردن ریخت و پاش طفل ها از روی پارکت خیلی ساده تر از سایر کفپوش های اتاق کودک است . پارکت های امروزی آنتی باکتریال می‌باشند و در مقابل رطوبت هم مقاومت خوبی دارند بنابر این نگران ریختن مایعات روی زمین هم نباشید .

برای اجرای این چنین برنامه ای می بایست ابتدا بعضی جنبه های متفاوت را در نظر بگیرید که عبارتند از :

  • اتاق هرچه زینتی و قشنگ باشد , بایستی برای نوزاد مطلوب باشد
  • استفاده از پیاده سازی های زیبا در روی دیوار یا استفاده از برخی کاغذ دیواری های مطلوب
  • استفاده از وسایل بازی مطلوب در اتاق
  • استفاده از پرده های زیبا
  • تولید یک تعادل در بین رنگ هایی که در اتاق مصرف شده شده اند
  • استفاده از چیدمان مطلوب

منبع: سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین