ایده های جالب برای زیباسازی منزل

کاغذ دیواری آپارتمان
Rate this post

از نکات ظریفی که برای زیبا سازی منزل به کار می رود ،می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. اگر دوست دارید خانه تان بزرگتر از آنچه که هست نشان داده شود و خسته کننده و تکراری نباشد می توانید از پس زمینه رنگ سفید زیاد استفاده کنید.
  2. اگر اتاق خواب های کوچکی دارید، از تخت خواب های با ارتفاع بلندتر استفاده کنید تا اتاق بزرگتر از آنچه که هست، نشان داده شود.
  3. می توانید برای مبل های سه نفره به جای یک جفت کوسن از دو جفت کوسن با رنگ های متضاد و یا نیز با طرح های متنوع و به روز استفاده کرد.
  4. از موکت و فرش برای پر کردن تمام خانه استفاده نشود. امروزه بهتر است که فقط بخشی از خانه با قالیچه های شیک و زیبا پر شود.
  5. همچنین می توان از سبک دکوراسیون مدرن نیز استفاده کرد. سبک مدرن ویژگی های متعددی دارد که بطور مختصر به برخی از آن ها اشاره میشود: بهترین توصیف درمورد این سبک ،سادگی است، به عبارتی استفاده از مبلمان و اثاثیه ای که دارای خطوط صاف و مستقیم هستند و هیچگونه خطوط منحنی و یا جزئیات غیرضروری ندارند. دومین نکته نیز استفاده از رنگ های خنثی می باشد . دیگر ویژگی ،کاربردی بودن وسایل خانه می باشد و نیز فضای خانه باید منظم و به دور از درهم ریختگی باشد.

طراحی چیدمان داخلی و دکوراسیون خانه مقررات و اصول بسیاری داراست که با توجه به آن ها می توانید منزلی ایده آل برای خویش پباده سازی فرمایید , نکات دکوراسیونی که اهمیت زیادی در بی عیب و نقص بودن دکورا سیون دارا هستند را پیرو ملاحظه می کنید . در شرایطی که قصد تغییر‌و تحول دکورا سیون دارید می‌توانید با رعایت این نکات به دکوراسیونی شیک و همه چیز تمام دست یابید .

مطالب بیشتر:

  • پوستر دیواری چیست؟
  • کاغذ دیواری نوارییکی‌از ترفندهای دکوراسیونی این است که بتوانید دربین اثاثیه سابق و نو خانه تعادل ایجاد نمائید برای مثال وسایل سابق نظیر عتیقه های تزئینی را با وسایل امروزی ادغام فرمایید , این ایده منجر میشود همه تفکر کنند اثاثیه خانه تان را طی چندین سال خریده اید ه تمامی را یکجا.
    چه دوست داشته باشید به سبک دیرین خودتان زندگی نمایید یا بخواهید مقداری تغییر تحول داشته باشید , زیباسازی خانه شما با افزودن یک سری نقش و نگار بی آلایش , تعویض رنگ بعضی جاها و یا این که تعویض بعضی وسایل منزل می‌ تواند راه و روش زیاد ساده‌ای باشد.پانل‌ های سنتی دیوارها ( با ظاهری خوشگل مثل تصویر ) , تخته‌ های کف اتاق و میزهای ساده‌ ی چوبی را می‌ توان به راحتی از اتاقی به اتاق دیگر منقل کرده تا تغییری که می‌ خواهید حاصل شود . هم‌ چنین می‌ توانید به هرس کردن و یا این که قلمه‌ گرفتن از گل و گیاه‌ های باغچه‌ تان هم اقدام فرمائید.

امیدواریم این مقاله ایده های جالب برای زیباسازی منزل برای شما عزیزان مفید بوده باشد. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: فروشگاه اینترنتی دکوراسیون سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین