Rate this post

پوستر سه بعدی منظره یکی از انواع دیزاین دیوار می باشد که با طرح های زیبای منظره که به صورت سه بعدی هستند جلوه بسیار زیبا و طبیعی را به دیوار منزل شما می دهند. این پوستر ها در انواع مختلفی همچون منظره های جذاب دریا ، کوه ، جنگل و یا حتی منظره شهر موجود می باشند.

جهت مشاهده محصولات پوستر سه بعدی کلیک فرمایید

انواع پوستر سه بعدی دکوراسیون ۳خط تولید شده از برترین جنس کاغذ و چاپ است. تنوع عالی طرح های پوستر سه بعدی در فروشگاه اینترنتی ۳خط می تواند باعث گردد افراد با هر سلیقه ای بتوانند انتخابی مناسب و مورد پسند خود را در فروشگاه داشته باشند.

پوستر های سه بعدی منظره

تصور کنید در منطقه ای از کشور عزیزمان زندگی می کنید که از دریا و آب و هوای ساحلی کاملا به دور هستید.تصور کنید برای دیدن دریا و تجربه ی حال و هوای شمالی مجبور هستید کیلومترها سفر کنید تا مدتی بتوانید رفع دلتنگی کنید. این در حالی است که ممکن است مدتها اوقات فراغتی پیدا نکنید و تعطیلاتی پیش رو نداشته باشید. چقدر خوب می شد اگر تصویر زیبایی از ساحل و کنار دریا‌ که بسیار با کیفیت و طبیعی جلوه می کند در معرض دید شما بود و هر روز بارها با نگاه به اون حال خوب آب و هوای دریایی‌ را تجربه می کردید.

و برعکس. تصور کنید جایی زندگی می کنید که از ابری بودن دایمی هوا خسته شده اید . تصور کنید دلتنگ خورشید و هوای استوایی هستید. حالا می توانید به راحتی با انتخاب یک کاغذ دیواری سه بعدی منظره از یک منطقه ی گرم و طلایی رنگ از تابش خورشید ؛ هر روز خودتان را در فضای گرم و مطبوعی تجسم کنید که شاید در واقعیت هزاران کیلومتر از شما دور باشد.
شما می توانید با مراجعه به بخش محصولات کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی، کاغذ دیواری سه بعدی منظره آن ها را هم از آلبوم های موجود ما سفارش بدهید و هم آن طرح دلخواه خود را پیدا کنید و سفارش بدهید.

طرح منظره ی دیگری که طرفداران زیادی دارد. انواع پوستر سه بعدی با طرح درخت و یا پوستر سه بعدی با طرح جنگل است.
پوستر سه بعدی طرح جنگل اغلب زمانی استفاده می شود که شما عاشق گل و گیاه هستید و یا خیال سفر به یک جنگل دنج و آرام را در سر می پرورانید. تصور کنید یک ضلع دیوار اتاقتان با تصویر یک جنگل سرسبز و مرموز پوشیده شده باشد.

تصاویر پوستر دیواری منظره

پوستر منظره

پوستر دیواری منظره

کاغذ دیواری منظره

 

منبع: فروشگاه اینترنتی پوستر و کاغذ دیواری سه خط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین