Rate this post

انتخاب کاغذ دیواری و پوستر برای تغییر دکوراسیون منزل یا محل کار ایده ی بسیار هوشمندانه ای است و باعث می شود، اتاق بزرگ تر، گرم تر، روشن تر( یا بالعکس ) جلوه کند و حتی قادر است برخی از عناصر ناقص را پنهان کند. برای هر مکانی باید در نظر بگیرید چه نوع کاغذ دیواری مناسب تر می باشد ما در این مقاله می خواهیم به انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای هتل بپردازیم.

قبل از انتخاب کاغذ دیواری برای هتل یه نکاتی ضروری است؟

انتخاب و نصب کاغذ دیواری برای هتل ها و مراکز اقامتی معمولاً ظریف تر و پیچیده تر از آن است که در نگاه اول به نظر می رسد. علت آن است که هتل ها آن دسته از مکان های تجاری می باشند که روزانه میزبان افراد مختلفی از شهرها و کشورهای مختلف با سلایق و دیدگاه های متنوعی هستند. به صورت خاص در لابی هتل که قلب ارتباطات و تردد آن محسوب می شود باید با هدف ایجاد نمایی نمادین و دکوراسیون چشمگیر از کاغذ دیواری های خاص و با کیفیت و طراحی متمایز استفاده کرد.

بیشتر: انواع کاغذ دیواری

علاوه بر لابی هتل، باید در تزیین دیوار راهروها و اتاق های هتل نیز توجه ویژه ای را صرف نمود تا از نظر دکوراسیون، رنگ و فضاسازی با بخش های دیگر هتل هماهنگ باشد.

یک اتاق طراحی شده با کاغذ دیواری منحصربفرد و دارای طرح و رنگ مناسب زمینه ساز یک اقامت فراموش نشدنی و آرامش بخش برای مسافر خواهد بود. صد البته که همین موضوع می تواند تبلیغات دهان به دهان را تحریک نموده و اقامت هر مسافر زمینه ساز نمایش اتاق هتل در شبکه های اجتماعی وی (مانند استوری و پست اینستاگرام) و تبلیغات رایگان مشتری محور برای هتل شود. این هنر شماست که مهمانان مرکز اقامتی خود را با اتاقی منحصر به فرد شگفت زده نمایید!

طرح های مختلف کاغذ دیواری هتل

کاغذ دیواری هتل شامل طرح های مختلفی است که بسته به هر بخش یا قسمت از هتل می توان از آن بهره برد.

در اکثر مواقع کاغذ دیواری هتل شامل طرح های خاص و شیک و مخصوصا لاکچری است تا بدین طریق فضای داخلی هتل به مثال یک قصر سلطنتی در نظر مهمانان جلوه کند.

و دقیقا همین باعث می شود تا پوستر دیواری لاکچری در گروه کاغذ دیواری هتل به خوبی چشم نوازی کند و بیشتر مورد پسند هتلداران در ایران و یا هر کجای دیگر باشند.

انتخاب کاغذ دیواری

معمولا از پوستر دیواری لاکچری برای لابی و سپس برای سالن همایش های هتل در نظر گرفته می شود.

البته کاغذ دیواری هتل برای اتاق استراحت مهمان ها هم می تواند با طرح های شیک و لاکچری هم باشد که در اغلب موارد این کار را برای اتاق های ویزه یا VIP برای افراد برجسته و عالی رتبه بیشتر انجام می گیرد.

ولی از کاغذ دیواری در طرح های ساده و تک رنگی که در ابتدا هم گفتیم می توان به عنوان کاغذ دیواری هتل استفاده کرد.

نکته پایانی که باید به آن دقت نمود، رعایت استانداردهای ویژه ای است که برای انتخاب کاغذ دیواری هتلی باید رعایت شود. استانداردهای بین المللی اروپایی و آمریکایی این حوزه به موضوعات مهمی که شاید در نگاه اول زیر سایه تمرکز و توجه به طرح و رنگ از نظر پنهان می مانند؛ دقت ویژه ای دارند. موضوعاتی مانند مقاومت در برابر آتش، دوام در برابر تابش نور و نظافت و معیارهای بهداشتی!

منبع: فروشگاه اینترنتی پوستر دیواری سه خط

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین