اتاق خواب کوچک

L7-013
Rate this post

چگونه اتاق خواب کوچک خود را بزرگتر و دلبازتر نشان دهیم.

برای بزرگتر نشان دادن فضای اتاق خواب راهکارهای مختلفی وجود دارد. یکی از این راهکارها استفاده از رنگ های روشن می باشد. رنگ روشن را برای دیوارها و لوازم اتاق میتوانید به کار ببرید.

e47fb7b7f62134653482b457be1e7163 در صورتی که مایل هستید اتاق خوابتان را کاغذ دیواری کنید توجه به چند نکته بسیار اهمیت دارد. برای بزرگتر نشان دادن فضای اتاق بهتر است از کاغذهایی به رنگ روشن که دارای طرح های ریز و ظریف باشند استفاده کنید.
برای کف اتاق خواب از کفپوش هایی با طرح های ساده استفاده کنید. اگر از موکت استفاده میکنید موکت روشن و تک رنگ و اگر قصد تهیه پارکت لمینت را دارید از پارکت هایی با رنگ های ملایم تر استفاده کنید. چون علاوه بر اینکه پارکت های تیره زودتر لک میشوند باعث تاریک تر و کوچک تر دیده شدن فضای اتاق میشوند.

سایر لوازمی که مایل هستید داخل اتاق خواب قرار بگیرند از قبیل گلدان ها عسلی ها، میز آرایش و … را با هماهنگی بیشتری داخل اتاق قرار دهید تا فضای زیادی نگیرند.

درفضای اتاق از کمدهای آینه دار استفاده کنید و اگر اتاق دارای کمددیواری است از آینه برای سطح خارجی درهای کمد استفاده کنید.

Processed with VSCO with a6 preset

Processed with VSCO with a6 preset

از آینه ها میتوانید استفاده های مختلفی در اتاق خوابتان ببرید. استفاده از آینه باعث بزرگتر دیده شدن اتاق میشود. مخصوصا اگر اتاقتان پنجره ای به سمت بیرون داشته باشد بهتر است آینه را در دیوار روبرویی پنجره و درست مقابل پنجره قرار دهید تا انعکاس نور در آینه باعث بزرگتر و دلبازتر شدن محیط اتاق خواب شود.
همچنین تخت خواب های خیلی بزرگ با تاج های بزرگ و باشکوه برای اتاق های بزرگ مناسب هستند و برای اتاق های کوچک ایده ی خوبی به شمار نمی روند، زیرا تمام فضا را میگیرند بنابراین برای اتاق خواب های کوچک از تخت خواب های ساده تر و کوچک تر استفاده کنید. این کار علاوه بر بزرگتر نشان دادن فضا باعث افزایش حس آرامش در محیط می شود.
گردآوری و تنظیم: مهرسا میرزایی– فروشگاه آنلاین دکوراسیون و تزئینات ۳ خط

 

برای انتخاب و خرید کاغذ دیواری یا سایر تزئینات دکوراسیون داخلی میتوانید به فروشگاه آنلاین ۳ خط مراجعه فرموده و از انواع طرح ها و جنسهای برترین برندهای تزئینات ساختمان استفاده نمایید.

همچنین برای مشاوره در خصوص انتخاب محصول جهت بررسی کیفیت محصول و یا مشاوره دیزاین میتوانید از بخش تماس با ما در سایت ۳ خط با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فروشگاه ۳ خط مرجع دکوراسیون داخلی و تزئینات ساختمان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به بالاگفتگوی آنلاین